Schmaker.eu

... you have reached the end of dem Internets

Unihertz Titan - ..a fakt je to vodotěsný?

Moje první myšlenka při koupi tohohle telefonu byla, že to fakt musí vydržet všechno. A vono je to ještě vodotěsný? Opravdu? Neni to jak vietnamský hodinky G-Shock, co jsme jako největší bombardáci nosili a ony nevydržely ani silnější déšt?

Edit: Telefon jsem mezitím ještě párkrát utopil. Prvně se začaly objevovat komplikace. V tuhle chvíli se telefon tváří, že má připojená sluchátka (voda v jacku) a reprák na hovory je hodně tichý (stoprocentně je i v něm nějaká voda). Edit2: Po vyschnutí vše v pořádku.

No, nebudu dál napínat, je to opravdu tak. Telefon nemá problém s koupáním ve vaně, kýblu, na dešti, prostě nikde. Ale taky jsem tomu moc nevěřil, tak jsem s dovolením nahrál krátký video, snad to bude někomu platný.

Není to první pokus s tím telefonem, opravdu ho koupu pravidelně a zvládá to perfektně. Jedinej problém je zadní repráček, ve kterým se trochu drží voda, takže je třeba vždycky, když začne chrčet ho vyčistit nějakou appkou (najdete jich mraky pod názvem speaker cleaner). Osobně dopročuju použít appku s manuální frekvencí repráčku, protože to 2 - 3 minutky trvá, než se to povede vyčistit a ty automatiky mi moc dobrý nepřišly.

Login Form

Pamatuj si mě

       

Další články

Je to vobrovská vobluda, váží asi jako tři normální telefony a ještě to má podivnej čtvercovej displej ve stylu BlackBerry Passport. To přeci nemůže pohromadě fungovat! Nebo ano?

Moje první myšlenka při koupi tohohle telefonu byla, že to fakt musí vydržet všechno. A vono je to ještě vodotěsný? Opravdu? Neni to jak vietnamský hodinky G-Shock, co jsme jako největší bombardáci no...

Dlouho jsem řešil, jakým způsobem sdílet věci mezi rodinou a zároveň mám spoustu věcí, který můžou pomoci někomu dalšímu, nebo si je prostě napíšu pro sebe, abych to nezapomněl. Facebook rozhodně neb...

Dneska jsem úspěšně namontoval rozprašovací ostřikovače. Do kapoty bylo třeba upravit díru, aby šly napasovat, jinak šlo však vše bez problémů. Teď je pokryté celé sklo a stěrače tak nemají tolik prác...