Skip to main content


Referendum o připojení Ruska k Holandsku


Tohle mě pobavilo. Holanďani vyhlašujou referendum na připojení Ruska k Nizozemsku. I zdůvodnění maj vymakaný 😁

https://nitter.cz/nexta_tv/status/1573007421320368128#m

#humor #rusko #holandsko #nizozemsko

Schmaker reshared this.


Zajímavý pohled na svět Visegrádského jezdce. Co řeknete dětem za 20 let vy, až se budou ptát?

#stopwar #ukrajina #VálečnéZločiny


Vláda si nechá zadní vrátka. Zastropování bude moci omezit na určitou spotřebu

SeznamZprávy napsal/a:

Cena by mohla být zastropována klidně jen na omezené množství odebrané energie, čímž by stát více motivoval k úsporám. O tom, že stát nechce podporovat například vyhřívání domácích bazénů a další způsoby vysoké spotřeby, hovořila vláda již dávno.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekonomika-firmy-vlada-si-necha-zadni-vratka-zastropovani-bude-moci-omezit-na-urcitou-spotrebu-214493

Mně by ten spotřebovej strop smysl dával. Dovedu si představit například stropovací pásma, aby i bežnej občan měl motivaci něco ušetřit.

Něco takovýho (čísla jsou fiktivní) by mi prostě dávalo smysl:

 • Ušetříš 20% energie proti loňsku - strop 6 Kč
 • Ušetříš 10% energie proti loňsku - strop 9 Kč
 • Neušetříš nic - sorryjako

Aspoň teda pokud se nesnažíme si na válečný šetření s energiema jen hrát...

#politika #energie


Zatímco na Ukrajině se bojuje, jsou zdokumentovaný spousty válečných zločinů z rusácký strany, tak nám tady náš vlastenec bez jakýhokoliv důkazu vypráví cosi o etnických čistkách Ukrajinců (zvláštní, že na Rusko si nevzpomněl).

Já na náhody nevěřim, ale nad čim přemejšlím je to, jestli je něco takovýho vůbec legální...


PřepisUkrajinské jednotky spustily v dobytých územích charkovské oblasti etnické čistky
Den po ústupu ruských vojsk z Izjumu a okolí zveřejnili opolčenci na svém kanálu Svodky ot opolčenija Novorosiji informaci o vraždění civilistů, které v obsazených městech rozpoutali američtí a polští žoldnéři spolu s ukrajinskou armádou a neonacistickými paramilitárními jednotkami. Podle výpovědi obyvatelky města Izjum, které se z města podařilo uprchnout, polští a američtí žoldáci stříleli civilisty přímo před jejich domy. Na telegramu koluje několik videí, kde Američané a Poláci pózují se zastřelenými mužskými civilisty. Ve zprávách ruské televize jsou k shlédnutí videa, kde jsou zatýkáni rusky mluvící obyvatelé charkovské oblasti v autobusu a jsou jim prováděny domovní prohlídky, jsou odváděni uniformovanými muži.
Videa mohou být zinscenovaná. Dnes však informaci o vraždění civilistů, která nabralo charakteru etnických čistek, oficiálně zveřejnil neformální předseda Strany regionů a bývalý poslanec ukrajinského parlamentu Věrchovné rady Oleg Carev. Na svém telegramovém kanálu zveřejnil text:
„Proč otevírám toto konkrétní téma? Protože opět opouštíme a klameme lidi, kteří věřili Rusku. Některé už opustili a oklamali, takže tři Ruskem obsazené oblasti zůstaly pod Kyjevem. Nyní se totéž stalo u Charkova. A pokud nebudou na frontě podniknuty nejrozhodnější akce, pak po Charkovské oblasti budou následovat Chersonská a Záporožská, Doněcká a Luhanská oblast.
Na území Charkovské oblasti byla zahájena skutečná trestná operace. Ukrajinci k identifikaci lidí podporujících Rusko přistupují velmi systematicky a co nejtvrději: na území, které spojenecké síly opustily, byla přivedena skupina Kraken, policie a SBU (tajná služba, pozn. předkladatele). Bylo zahájeno rozsáhlé pátrání po lidech, kteří spolupracovali s Vojensko-civilní správou (VOS) a důvěřovali Rusku. Je třeba si uvědomit, že naše divize a správy opustily region tak narychlo, že tam zanechaly většinu dokumentů, včetně seznamů zaměstnanců a pracovníků VOS, seznamů podniků, které již spadaly pod jurisdikci ruské legislativy, seznamů státních zaměstnanců, kteří již pracovali pod novou správou.
Nelze odejít. Území je uzavřeno a provádí se „filtrace“. V různých obcích a městech byly spuštěny telegramové kanály, kde jsou seznamy proruských sympatizantů. Tam se o nich píše, tam se shromažďují informace o našich příznivcích.
Dostávám zprávy, že zadržených jsou tisíce, mnozí byli na místě zastřeleni. Malují písmeno „Z“ na domy našich lidí, aby se s nimi později nezapomněli vypořádat.
Kontaktoval jsem přítele. Sedí doma a přemýšlí, kdy si pro něj přijdou. Je si jistý, že přijdou. Řekl, že dva jeho přátelé už byli zastřeleni. Před svým domem. Protože jsou všechny výjezdy zablokované, pokusí se jít do lesa vykopat si úkryt. Zkusí prý počkat.
Dnes jsem viděl bravurní ruské zprávy, že na území Charkovské oblasti nezbyli žádní ruští učitelé a že pomohli všem místním, kteří chtěli do Ruska. Ale to není pravda. Desítky tisíc lidí, kteří nestihli odejít, budou perzekuováni.
Je možné, že v Charkovské oblasti nyní nejsou žádní ruští učitelé, ale rozhodně tam zůstali učitelé, kteří byli v Rusku přeškoleni na ruské standardy nebo začali pracovat ve školách. Píšou mi, že dnes bylo mnoho z nich zadrženo a Ukrajina je chce vyměnit za Azovce. Řekněte mi, je to důvod k radosti, že místo ruských učitelů byli zatčeni jiní učitelé? Vždyť jsou všichni naši.
Mnoho zpráv z Charkovské oblasti ... Je to děsivé pro ty, které jsme opustili. A stydím se. Škoda, že se nedokázali bránit. Je škoda, že, jak se ukázalo, byli oklamáni.
Ano, chci říct, že jsem opravdu „hrotil“ už docela dlouho. V roce 2013 jsem vystoupil ve Věrchovné radě s tím, že Spojené státy připravují ozbrojený převrat na Ukrajině, a jak mi bylo později řečeno, pokazil jsem tím dobré vztahy mezi Ukrajinou a USA. Žádal jsem od Janukovyče, aby zabránil převratu.
Na konci roku 2013 jsem vyzval k rozehnání Majdanu s tím, že v zemi dojde k občanské válce. Nevěřili mi.
Po roce 2014 jsem oslovil mnoho kabinetů v Ruské federaci a hovořil o tom, že je třeba jednat s Ukrajinou vážně a hned, protože jinak bude mít Rusko v budoucnu vážné problémy.
Od začátku speciální operace píšu a píšu o tom, že je potřeba skutečně bojovat, jinak Rusko ztratíme.
A pokaždé mi řeknou: "Nehroť to" ...
Tolik Oleg Carev.
Na fotografii je „prezident osvoboditel“ v Izjumu. Nevím, jak vám, ale mně na té fotce něco či spíše někdo chybí. A to lidé, kteří by ho jako osvoboditele vítali.Zdroj

#politika #SPD #ukrajina
This entry was edited (1 week ago)
Mezitím se v diskuzi přímých demokratů vyhrožuje žalobama 😁


Schmaker reshared this.


Tomáš Dvořák dělá skvělé reporty o tom co se děje na Ukrajině. Každý den. Pravidelně. Na FB. Pokud FB nemáte, tak jsem udělal webový ksicht https://dnesnaukrajine.cz/ Ano linky vedou dál na FB, ale budou vám fungovat i bez účtu.
Plánuju dodělat nějaké vylepšení a starší historii. Jestli se vám to líbí, tak sdílejte. #czechpost

Schmaker reshared this.

To je pecka. K dokonalosti chybí snad jen reshare do fedi nebo RSS aspoň 😀
Dík, je to fajn. Ještě nějakou proxy na FB (i s komentářema).

Schmaker reshared this.


RT @PiratskaStrana@twitter.com

Zveřejňujeme vše o legalizaci! Kolik to přinese peněz? Kolik nás to ročně stojí na represi? Jaký to bude mít vliv na kriminalitu? A na zdraví? Mrkněte na http://regulacekonopi.cz.Zjistíte, že to vychází fakt dobře!
Příští týden návrh projednáme v koalici a jdem na to!
#legalizace

🐦🔗: https://nitter.cz/PiratskaStrana/status/1569943548987850755


In an attempt to protect your privacy, links to Twitter in this posting were replaced by links to the Nitter instance at https://nitter.cz

Schmaker reshared this.Cibulka to všechno předpověděl


Existuje jedna strana, jejíž šéf už v roce 2014 všechno věděl, tušil a předpověděl pomocí kyvadla a za výsměch mu dlužíme velkou omluvu:
Volte Pravý Blok - stranu za snadnou a rychlou ODVOLATELNOST politiků a státních úředníků PŘÍMO OBČANY, za NÍZKÉ daně, VYROVNANÝ rozpočet, MINIMALIZACI byrokracie, SPRAVEDLIVOU a NEZKORUMPOVANOU policii a justici, REFERENDA a PŘÍMOU demokracii WWW.CIBULKA.NET, kandidující s nejlepším protikriminálním programem PŘÍMÉ demokracie a hlubokého národního, duchovního a mravního obrození VY NEVĚŘÍTE POLITIKŮM A JEJICH NOVINÁŘŮM? NO KONEČNĚ! VĚŘME SAMI SOBĚ!!! - ale i s mnoha dalšími DŮVODY, proč bychom měli jít tentokrát VŠICHNI K VOLBÁM, ale - pokud nechceme být ZNOVU obelháni, podvedeni a okradeni - NEVOLIT ŽÁDNOU PARLAMENTNÍ TUNEL - STRANU vládnoucí (post) komunistické RUSKO - ČESKÉ totalitní FÍZLOKRACIE a jejich likvidační protinárodní politiku ČÍM HŮŘE, TÍM LÉPE!!! - jenž žádá o volební podporu VŠECHNY ČESKÉ OBČANY a daňové poplatníky, kteří chtějí změnit dnešní kriminální poměry, jejichž jsme všichni obětí, v jejich pravý opak! V BOJI MEZI DOBREM A ZLEM, PRAVDOU A LŽÍ, NELZE BÝT NEUTRÁLNÍ A PŘESTO ZŮSTAT SLUŠNÝ!!! Proto děkujeme za Vaši podporu!!! Nevěříte-li na pokoru u popravčí káry, zdá-li se vám naše kandidátka málo dokonalá nebo postrádáte-li na ní zástupce své obce nebo města a přitom MÁTE ODVAHU v této válce Lidí Dobra s vládnoucími Lidmi Zla povstat z jimi naordinovaného občanského bezvědomí, kterým nás ničí a dnešní DEMOKRATURU, SKRYTOU TOTALITU a OTROKÁŘSTVÍ VYŠŠÍHO ŘÁDU zásadním způsobem změnit, KANDIDUJTE ZA NÁS!!! Kontakt: Volte Pravý Blok www.cibulka.net, PO BOX 595, 170 00 Praha 7

#humor #politika


Vlastenec


Napsal mi naštvanej českej vlastenec, jak to vlastně vidí .. 😁#humor #politikaInu, jako vždycky 😀

Troufnu si tvrdit, že těch pár procent neshody jsou "levý" témataSchmaker reshared this.


Zemřela královna Alžběta II. Nejdéle vládnoucí britské panovnici bylo 96 let
(iRozhlas / Marie Starostová a ČTK)
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/kralovna-alzbeta-smrt-britanie_2209081921_mst

Schmaker reshared this.


Schmaker reshared this.


We published #Fedilab 3.1.1 on our #Fdroid repo. We will add more bug fixes before a global release.
-----
Added:
- Export Settings

Fixed:
- Some Peertube videos not playing
- Respect the default visibility of accounts when replying
- Discriminate gif from images
- App crashes when opening an external instance timeline
- Remove button in thread composer crashes the app
- Back button opens a lot of old activities before closing the app
- Problems with sharing

Schmaker reshared this.

I see this issue has been fixed in the new release, thanks a lot 🙂
You're welcome and thank you for warning us.

Archos :distros_arch: :xmpp: reshared this.


Na stránkách Tomáše Friedla je hezkej přehled, jak jsme na tom s plynovýma zásobníkama. Za mě super nápad.

Zde mu můžete koupit kafe 😀

Radek reshared this.


Schmaker reshared this.


RT @R_Bartonicek@twitter.com

1) Přináším první ukázku z dnešního Pochodu vděčnosti z Václavského na Staroměstské náměstí. Nikdy v životě jsem neslyšel tolikrát děkovat jako dnes děkovali Ukrajinci naší zemi. Však to na videu uslyšíte i z mého rozhovoru. I já děkuji vám všem, kdo pomáháte. DĚKUJU ČESKO!

🐦🔗: https://nitter.cz/R_Bartonicek/status/1566393841581694979

In an attempt to protect your privacy, links to Twitter in this posting were replaced by links to the Nitter instance at https://nitter.cz

Schmaker reshared this.

Hezký gesto .. symbolický je, že den před tam demonstrovali nějaký ňoumové za "Ukončení plánovaného ředění národa" ..


Tohle zestárlo jako víno. Takže si osvěžme, co se za 2 měsíce změnilo:
- stále rozhazujeme prachy, ale už jsme aspoň naznačili, kde na to vzít (válečná daň)
- "už" týden známe parametry úsporného tarifu, které se však mají měnit 😁
- pomoc firmám je stále pouze naznačena, nikdo nic neví, málokdo tuší

Chtělo by to trochu akčnější vládnutí, zvlášť teď, když Nordstream zapínají podle aktuální konstelace hvězd.

Včerejší Fialův projev


Myšlenka projevu dobrá, asi to byl správně zvolenej formát a "naši lidi" potřebujou trochu zklidnit.

Problém vidím v tom, že:
- rozhazujeme prachy a neříkáme, kde se to vezme
- po měsících čekání neznáme parametry úspornýho tarifu (kromě toho, že zmizne poplatek za OZE)
- pomoc firmám se pouze naznačila, taky bez konkrétních parametrů
- asi nebylo nutný otáčet se na minulý vlády, spíš by bylo vhodný koukat víc do budoucnosti
- přestože oceňuju zmínění konkrétních kroků (ropovody, plynovody, odkoupení elektráren), nemyslím, že běžnej Ferda si z toho něco vezme

Suma sumárum mi z toho vychází, že myšlenka dobrá, ale ta mantra o zveřejňování až finálních domluvených záležitostí se moc nedaří. To by tak moc nevadilo, ale proč jim to tak hrozně dlouho trvá?

Jinak se s pomocí asi dá celkem souhlasit, zatím mám jen problém s dotací PHM a rodin s dětma (ne, rodina s příjmem 1M opravdu nepotřebuje jednorázovou dávku 5000 na dítě)

#politika #Ukrajina #názoryZatímco národ držkuje že zmrzne, když bude mít pod 25°C, my testujeme, jak hluboko se dá jít 😁Tak Vám nevim, tohle Rakušan prostě nemůže ustát přeci. Nikdy by mě nenapadlo, že budu souhlasit s Babišem, ale s ohledem na to, o jakou šlo tlačenku, prostě jít musí.

#Politika změny přeci!

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-posledni-kapka-mlejnka-zachytily-odposlechy-prihlizel-korupcnim-praktikam-212874


Aby toho nebylo málo, je potřeba stranickej tisk #HnutíANO #iDnes.cz zase trochu naředit kvalitní žurnalistikou, protože v 18°C se přeci umírá (jak sakra můžeme na jaře přežít v bundě venku déle než hodinu?)#politika
Po dvou hodinách novej nadpis. Redakce #iDnes.cz má smysl pro humor 😁


Aby ses nemusel omluvit makakům. Ti jen kradou foťáky a rozbíjí dětské kočárky. Navíc jen někteří, jinak mi přišlo že jsou to poměrně milá zvířátka 😀
Jo to je pravda. Tak milé zvířátko si to nezaslouží. Jen jsem nechtěl být sprostý 😀
Tohle neni tak děsivý jako 30% lidí, co je scopných to volit 😀
No to ti řeknu. Je to děs
nastesti jen 30%, cili bude se nejspis opakovat uspech SPOLU, kdy se proti Babisovi sjednoti zbytek volicu a bude zvolen general Havel.. nicmene osobne zvazuju, zda jit volit, protoze nejsem zastancem "prime volby vetsiho zla" 😀) naopak dochazim k tomu, ze aby se mohlo neco zmenit k "lip", je nejprve nutno, aby se dosahlo uplneho dna, coz se vsak dosud nepovedlo ani Babisovi ani Zemanovi, prestoze do projektu investoval veskerou svou zivotni a posleze i nezivotnou energii.. jinak receno, volbou vetsiho/mensiho zla se pouze protahuje agonie..
Já opravdu nevěřím, že absence tvého hlasu bude pro ty mafiány něco znamenat.

A ano, Babiš je nejspíš zkorumpový až na dno. Ale z toho jak jedná spolu mám pocit, že se snaží ČR zničit úmyslně. Takže opravdu je to otázka "většího zla".
@Jan Molič
@Archos :distros_arch: 🤐mpp:

Asi takhle - jestli si mám vybrat mezi slušně působícím komunistou a stihaným ulhaným komunistou, asi to není těžká volba.

Šťastnej z toho ale nebudu 😀
Mně generál Pavel nevadí. No ono tam zatím moc jiných k volbě není. Možná ještě Fischer. No lepší než ulhaný agent StB.
Nebo ten komanč Skála to je taky případ. To už bych zůstal v Německu 😃😃
@Archos :distros_arch: 🤐mpp:
@Jan Molič
No, určitě mě nenechává chladným to, že po třiceti letech jsou největšími favority komunista a komunista. Člověk by řekl, že už by tu mělo být dost lidí, co ve straně nebyli.

Favorita osobně zatím nemám (dokud nekandiduje Drábová, Vystrčil nebo možná Němcová)
Tak zatím to také není úplně můj favorit, kdybych se měl v druhé volbě rozhodnout mezi ním a Burešem, tak je Pavel jasná volba. Sice byl v KSČ, ale pořád bude lepší ten ten zlodědek co tam je teď.

Schmaker reshared this.


„łatwe czasy rodzą słabych ludzi
i słabi ludzie tworzą trudne czasy
trudne czasy rodzą silnych ludzi
i silni ludzie tworzą łatwe czasy
łatwe czasy tworzą słabych ludzi
i koło znowu się zamyka”

Schmaker reshared this.


Vojenská technika v Záporoží


V jaderné elektrárně #Záporoží se má nacházet ruská vojenská technika. #Rusko údajně mělo stáhnout velkou část svého personálu a některé zdroje tvrdí, že ve vozech na záznamu byly nálože. Hodně spekulací, ale nebezpečí vysoké.English
In nuclear power plant #Zaporozhye should be lot of russian army stuff. #Russia is rumored to call off a lot of their personel and some sources also say, that there was explosives on parked vehicles. Lot of speculations, but big danger for everyone.Zdroj:
Twitter video
Nexta TV
Simulace jaderného spadu (důvěryhodnost neznámá)

#stopwar #nuclear-power-plant #warcrimes #VálečnéZločiny


Co může bejt víc boží, než #MetalGearSolid?

Metal Gear Solid s ještěrkama!

Covert Critter is basically Metal Gear Solid with lizards https://www.gamingonlinux.com/2022/08/covert-critter-is-basically-metal-gear-solid-with-lizards/ #NativeLinux #IndieGame #Upcoming #Stealth #Itch.io #Steam #Demo


#gamingDalší mediální bludy


Stranickej tisk #iDnes.cz #HnutíANO opět bluduje. Zákazem jednorázových kelímků prej zdraží pivo.

To mi teda vysvětlete, jak to sakra na těch hudebních fesťákách dělaj, že tam roky jednorázový kelímky nepoužívají a chválí si to?

Zkusil jsem si ťuknout jakej je cenovej rozdíl. Nezálohovanej kelímek 1ks - 1 Kč, Pronájem 1ks vratnýho kelímku - od 2 Kč... 😁

Zdroj (paywall): iDnes.cz
Asi Agrofert nakoupil moc kelímků 😃
@Archos :distros_arch: 🤐mpp:
Mě hlavně baví, jak je to u nemajitele hlavní zpráva dne 😁

To je tak strašně laciný...Konec jedné sezónyTak, letos se to trochu vymklo 😁

Hotovej je celolak, daly se nový disky (#Proline PXV), nový pneu (#Toyo TR1) a příští týden nástřik podvozku.

Speciální dík všem zúčastněným (hlavně lakýrovi a klempířovi), myslím, že výsledek je víc než slušnej 😀Jen pro připomenutí:
Takhle vypadal, když jsem ho dovezlTakhle vypadal, když jsem ho zprovoznil


#auta #cars #proton #putra #coupé


Tohle mě složilo :)


Stolen from Facebook#humor #fun #meme

Source: https://www.facebook.com/theultimate80spage/
Obrázek, co zpívá a úplně to slyšíš 😀


Když dva dělají totéž...


Je vtipný, když se ve dvou médiích objeví stejnej článek.

V jednom je to schovaný tak, aby to co nejvíc zapadlo (ale nemajitel samozřejmě na to vliv nemá) a jsou to jen "nějaký osobnosti", v druhým hezky pěkně spousta prostoru a na první dobrou víte, kdo s ním nemá souhlasit.

#názory #politika #hnutiano


Nová eurofilní strana


Trochu mě překvapil ten shitstorm v diskuzi, přitom mi nepřijde, že by byl týpek nebo #VoltČesko nějakej mimózní nerozum. Snad až na to veto, to úplně rušit by mi asi dvakrát chytrý nepřišlo...

#názory #politika

Schmaker reshared this.


Takový to, když jdete "osvobodit" sousední zemi a děláte to tak, že svoje separatisty oblíknete do nepřátelský uniformy a necháte je bombardovat civilisty...

...a pak je za to vyznamenáte... :/

iDnes.cz napsal/a:

(...) Diverzní akce podnikala se svou jednotkou v převlečení za ukrajinské vojáky, aby mohla svádět tato zvěrstva na Kyjev. V rozhovorech pro kremelskou propagandu otevřeně prý přiznávala, že ji baví zabíjet Ukrajince.

(...)

Ruský prezident Vladimir Putin své oblíbenkyni udělil posmrtně nejvyšší státní vyznamenání (...)

#VálečnéZločiny #stopwar #ukrajina
This entry was edited (4 weeks ago)


Testing post


Post to debug Friendica issue. Please ignore 😀


Když dva dělají totéž...


iDnes.cz nebo CNN Prima News?

Choose wisely 😀

#politika #názory #=ÚspornýTarif #DeštníkProtiDrahotě

Friendica Support reshared this.


Missing comments


!Friendica Support Is this expected behavior or bug? Same post, but not same comments .. maybe it's related to missing "Show more comments" button?

Friendica Support reshared this.

The difference between these views is that in the first case you only see content that you are following, in the second case you see all the content that your node knows about.

Friendica Support reshared this.

In first post i'm already reacting to another comment, thats not being shown anymore (that's why i noticed in first place). The thread "shortened" somehow.


This entry was edited (2 months ago)

Schmaker reshared this.

Friendica Support reshared this.

I made some testing and comments are actually disappearing.

Tried to make this:
Post - URL i am at
 + Comment 1
  - Reaction 1
   - Reaction 1.1
     - Reaction 1.1.1
+ Comment 2
  - Reaction 2
   - Reaction 2.1


But as soon as i made Reaction 1.1.1, Comment 1 disappeared (deleting some reactions made me to bring it back).

I wonder if it isn't some settings inside of friendica what's causing this?


Before Reaction 1.1.1


After Reaction 1.1.1 and Reaction 2.1 - Comment 1 and 2 disappeared


I can do further testing if needed, but this does not seem as expected behavior (or at least not by me as user 😀 )

Friendica Support reshared this.

Thank you for your in-depth testing, this is indeed not supposed to happen. This last couple of months we've been focusing on fixing thread completion for threads longer than about 50-100 posts, but even then I have trouble believing this unexpected behavior is a byproduct of this work.

@Michael Vogel , any thoughts?

Friendica Support reshared this.

Do I understand it right that the problem isn't that the messages aren't there, but that the display page doesn't show them, but the contact does?

That's weird, since in principle they use the identical function.
This entry was edited (2 weeks ago)

Friendica Support reshared this.

This entry was edited (2 months ago)

Friendica Support reshared this.

Can any of you guys confirm that it happens elsewhere so i'd post a bug report?

Schmaker reshared this.


✨ Conversation Control

Sometimes you may want to disable comments or limit who can comment on your posts

Our app has that covered, and we're working with other projects to federate this feature! #pixelfed #pixelfedApp
Pixelfed app comments screen showing comments disabled
Pixelfed app comments screen showing comments enabled

Schmaker reshared this.

I thought it was Instagram
will this exist on the main web version too ?


To je hezká vizualizace, skvělej nápad! 😀

Přijde mi krajně naivní myslet si, že když topíme autama, letadlama, loděma a dalšíma zdrojema v takovým množství do atmosféry, že na to nemáme vliv
Já si to také myslím. Srovnávat dnešek s obdobím před tisíci lety nejde.


Po několika měsících verzí, co nejdou nainstalovat, mi #Fedilab konečně začal běhat a musím říct, že skok je velkej. Plynulý, zatím nepadá a vypadá, že se budu moct zbavit #Tusky , kterej se na Friendicu zase tak moc nehodí

Musím říct, že se mi šíleně líbí, jak ta appka řeší thready.

Rozklepnu post, ten načte, načte všechny okolo a čarou vyznačí thread tak, jak jde. Moc pěkný řešení

Jsem vybral blbej screen, tady je to vidět lípLíbí se mi projekt Penny a asi je to i slušná reklamní kampaň, o tomhle by se mělo mluvit ve větší míře.

Asi to ale nikdy netrumfne Pornhubu beesexual, ta fakt nemá konkurenci 😀

#politika #ekologie #beesexual


Little Big - Generation Cancelation


Tihle týpci z Ruska jsou skvělý .. 😀

Doporučuju zčíhnout i ostatní tvorbu, hlavně s klipama

#hudba