Jsem tu na Lemmy už nějakou dobu, ale potřebuju zjistit nějaké děsivé informace i o Česku a nejen o zahraničí. Tak mě zajímá jestli tu jsme stejní levičáci, anarchisti a anti fašisti jak zbytek Lemmy?
V dnešní společnosti mi přijde, že i trochu jo. Skoro bych řekl, že mnoho lidí zamítne že to co se děje je fašismus, a označí tě za socialistu či anarchistu :D Co si myslíš ty?
kynzo
in reply to Brownie • • •Asi bych se radil mezi anarchisti ano :D
Jak jsi na tom ty?
Brownie
in reply to kynzo • • •Schmaker
in reply to Brownie • •Czech reshared this.
Brownie
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to Brownie • •Czech reshared this.
Brownie
in reply to Schmaker • • •Schmaker
in reply to Brownie • •Czech reshared this.