Skip to main content


Na tomhle mě vždy fascinovalo, že strany nechávají v těch obrázcích podrobná metadata. Takže i když to nikdo nepodepíše, autora vždy znáte. Mají dokonce na to složku "antikampaň" file:///Users/michalkupilik/Pra%CC%81ce/SPOLU%20Eurovolby%202024/Antikampan%CC%8C/ANO_Logo.svg.png
in reply to Jakub Zelenka

A po dalších parlamentních volbách se spojí... doporučuji si uložit do archivu a ve vhodný čas připomenout, jak funguje typická propaganda ODS a jak je snadné spojit zájmy těchto dvou korupčních stran.
in reply to Ondřej Kolín

Je to hra čísel a zákulisních jednání. Už se neměli problém spojit v obcích i v krajích. Když jde o kšeft, jde vše ostatní u těchto partají stranou. Nejen u těchto dvou. Vždy netrpělivých čekatelů na trafiky a státní peníze je v ODS stejně jako v ANO. A spousta členů těchto part má za sebou zářnou kariéru ještě za komančů ať už v SSM, jako kandidáti KSČ či přímo jako komanči. Zkrátka dvě party kariéristů bez morálky a hany. Můj názor.
Tato položka byla upravena (1 year ago)
in reply to Ondřej Kolín

@ondrejkolin Záleží na výsledku voleb.

*When I'm not near the girl I love, I love the girl I'm near.*

in reply to Jakub Zelenka

Je to sranda? A nebo vážná kampaň? Babiš je schopen všeho.
in reply to Lucinek

@Lucinek řekl bych, že je to spíš jen negativní kampaň. I se Zemanem nešel Babiš Rusku moc na ruku. Kromě rétoriky, která je hodně smutná, tam vlastně nevidím žádné aktivní kroky.
in reply to Jakub Zelenka

Zas na druhou stranu se mu musí nechat, že Dostálovou vyžehlil pěkně. Vypadá na dvacet 😁
in reply to Schmaker

@schmaker 😂 Teď jsem to chtěl napsat. Se musí leknout důchodci, kdo to dorazil.
@jakubzelenka
in reply to Schmaker

@schmaker V české politice se příliš neorientuju, takže se možná ptám debilně, ale: Babiš a Dostálová NEJSOU pro Rusko. Takže tohle je kampaň PROTI Babišovi a Dostálové. Tak proč tam dělají Dostálovou hezčí než v reálu, neměli by ji spíš karikovat?
in reply to František Fuka (Fuxoft)

@fuxoft @schmaker Nevzali prostě jen jako podklad už vyžehlenou Dostálovou z nějaké její dřívější kampaně?
@jakubzelenka
in reply to Smoon

@smoon To dělá ANO pravidelně. Schilerová vypadá kolikrát na 35 let 🤦‍♂️
@fuxoft @schmaker @jakubzelenka
in reply to Schmaker

@schmaker @fuxoft
Bych chtěl vědět jestli jim to něco přineslo a my prostě jenom nejsme cílovka a nebo jsou to tam řidí někdo kdo by neměl...
in reply to FoxVK

@FoxVK
Nedovedu si představit, kdo z voličů by ta cílovka měla bejt.

Nejsem analytik, ale:
- voliči #HnutíANO to bude úplně jedno, ten chce jen benefitovat z rozdaných peněz
- voliči #SPD, #KSČ a podobných srágor to ještě bude milý
- voliče 5K to naopak spíš naštve, protože byť chování Babiše rusákovi nahrává, za vysloveně proruský se jeho hnutí označit nedá a volič není blbej

Tak koho se snaží přesvědčit?
@František Fuka (Fuxoft) @Jakub Zelenka

Unknown parent

mastodon - Link to source
Lucinek
@jirirbr Díky. Je to úlevné.