Protože vám samozřejmě nikomu neuniklo, že 15.2. pořádá #MilionChvilek #demonstrace po celý #ČR, tak se zeptám

Už máte vymyšlený transparenty?

Uvidim se s někým v #Plzeň?

Bude nás aspoň milion?

#Poltiika #Česko

reshared this

in reply to Schmaker

mám k tomu jen jen to že ze všech stran slyším jak jsou lidi nasraní - i od lidí co na demonstrace nechodí, ani minulé protesty milionu chvilek je nezvedly ze židlí do ulic.

Prostě to co se děje je fakt hodně přes hranu takže pokud se nic nezmění tak bude velká účast. Já ještě žádné nápady nemám (možná bych mohl pustit draka 😉