The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please log in.
Starší dcera (ještě stále 8) se rozhodovala, co chce k narozeninám. Protože několikrát zmínila, že si chce nechat udělat #nehty, navrhnul jsem jí, že by mohla dostat sadu na dělání nehtů s tím, že jí to třeba začne bavit a může si je udělat jak se jí jen zlíbí.
Nápad se líbil, dokonce zmínila, že by pak mohla dělat nehty všem - maminkám, babičkám .. že by tím šly i vydělávat korunky.
Později toho dne:
Lenička: "Tati, já jsem to vymyslela - já budu chodit po Plzni a dělat lidem nehty a budu tim vydělávat peníze"
Lenička: "Já se těšim, až budu mít prašulky!"