The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please go to the original post.
Zase jednou převzato z facebooku.
Evropská komise minulý týden zaslala našim úřadům dopis ohledně dotací pro Babišovy firmy. Závěr je jednoznačný: Dokud Andrej Babiš nevyřeší svůj střet zájmů, jeho podniky nedostanou z unijních dotací ani euro.
V čem ale spočívá ten hlavní háček? Holding peníze na své projekty čerpá dál, protože český stát mu je vyplácí předem z našeho rozpočtu. Máme prý věřit tomu, že je vše v naprostém pořádku a Unie nám tyto prostředky časem proplatí. (1/2)
Helena Svobodová
in reply to Helena Svobodová • • •Zatímco běžní lidé řeší, jak poplatit složenky, miliardové toky do Agrofertu fungují na plné obrátky z našich daní. Pokud Unie tyto miliardy definitivně zastaví, v rozpočtu vznikne obří sekera. Hádejte, z čích kapes se to nakonec doplatí? Ano, zaplatíme to my všichni. (2/2)
irozhlas.cz/zpravy-domov/andre…
Helena Svobodová
in reply to Helena Svobodová • • •EK nestačila odpověď ohledně Babišova střetu zájmů, dotace neproplatí, píší weby
ČTK (ČT24 - Česká televize)Schmaker
in reply to Helena Svobodová • •Helena Svobodová likes this.