Skip to main content

Aby ses nemusel omluvit makakům. Ti jen kradou foťáky a rozbíjí dětské kočárky. Navíc jen někteří, jinak mi přišlo že jsou to poměrně milá zvířátka 😀
Jo to je pravda. Tak milé zvířátko si to nezaslouží. Jen jsem nechtěl být sprostý 😀
Tohle neni tak děsivý jako 30% lidí, co je scopných to volit 😀
No to ti řeknu. Je to děs
nastesti jen 30%, cili bude se nejspis opakovat uspech SPOLU, kdy se proti Babisovi sjednoti zbytek volicu a bude zvolen general Havel.. nicmene osobne zvazuju, zda jit volit, protoze nejsem zastancem "prime volby vetsiho zla" 😀) naopak dochazim k tomu, ze aby se mohlo neco zmenit k "lip", je nejprve nutno, aby se dosahlo uplneho dna, coz se vsak dosud nepovedlo ani Babisovi ani Zemanovi, prestoze do projektu investoval veskerou svou zivotni a posleze i nezivotnou energii.. jinak receno, volbou vetsiho/mensiho zla se pouze protahuje agonie..
Já opravdu nevěřím, že absence tvého hlasu bude pro ty mafiány něco znamenat.

A ano, Babiš je nejspíš zkorumpový až na dno. Ale z toho jak jedná spolu mám pocit, že se snaží ČR zničit úmyslně. Takže opravdu je to otázka "většího zla".
@Jan Molič
@Archos :distros_arch: 🤐mpp:

Asi takhle - jestli si mám vybrat mezi slušně působícím komunistou a stihaným ulhaným komunistou, asi to není těžká volba.

Šťastnej z toho ale nebudu 😀
Mně generál Pavel nevadí. No ono tam zatím moc jiných k volbě není. Možná ještě Fischer. No lepší než ulhaný agent StB.
Nebo ten komanč Skála to je taky případ. To už bych zůstal v Německu 😃😃
@Archos :distros_arch: 🤐mpp:
@Jan Molič
No, určitě mě nenechává chladným to, že po třiceti letech jsou největšími favority komunista a komunista. Člověk by řekl, že už by tu mělo být dost lidí, co ve straně nebyli.

Favorita osobně zatím nemám (dokud nekandiduje Drábová, Vystrčil nebo možná Němcová)
Tak zatím to také není úplně můj favorit, kdybych se měl v druhé volbě rozhodnout mezi ním a Burešem, tak je Pavel jasná volba. Sice byl v KSČ, ale pořád bude lepší ten ten zlodědek co tam je teď.