idle předevčírem 9:26 • • idle předevčírem 9:26 • • Šéf má tenhle týden dovolenou!👌V kanceláři mám klid.🥵V kanceláři mám při příchodu vedro, protože nikdo ráno nepustí klimatizaci. Detected languages Raw content Share via ...
in reply to idle Schmaker in reply to idle • předevčírem 9:53 z Fedilab • @idlePolitoval bych tě, ale nemáme klimatizaci, takže máme vedro pořád :) @idle Detected languages Raw content Share via ... idle likes this.
in reply to Schmaker idle in reply to Schmaker • předevčírem 10:10 • • Chápu, v tom případě lituju já tebe. :) Detected languages Raw content Share via ... Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to idle • •Politoval bych tě, ale nemáme klimatizaci, takže máme vedro pořád :)
idle likes this.
idle
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.