in reply to Schmaker

The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please go to the original post.

Símvás....

Jedině Motoristé tomu přece rozumí nejlépe; a ti už klimatickou krizi ukončili!

Venku není vedro! Vždy'jsou přece teploty jako byly vždycky!
To jen média a klima alarmisté neustále straší lidi klimatickou krizí...
Jo a ještě jsem zapomněl na EU! EU nás straší a likviduje grýndýlem!
</sarcasm>

Tato položka byla upravena (dnes 13:57)