Skip to main content


Hele, jako takhle - já vim, že je těžký ten nákup položit na zem, ale když už jsem si dal tu práci a našetřil na lak asi za padesát litrů, nechtěl by sis ty zasraný hovado dávat věci na střechu svýho auta?!

Finanční kompenzaci se samozřejmě nebránim


#auta #proton #putra #coupé

in reply to Archos :distros_arch: :matrix:

Však je tomu laku jen půl roku, žádnej stres 😀

Ne, narovinu, fakt mě to nasralo. Vlásečnice, co jsem objevil před měsícem ještě budiž, ale tohle už drhne o nehet, takže část ani nepůjde rozleštit.

Evidentně je auto poloviční proti běžnýmu SUV skvělej odkládací stoleček. Co na tom, že nalakovat střechu, to je tak za bůra....
in reply to Schmaker

@archos my jsme loni dali s lakýrníkem auto do pucu tak, že bylo jak nové. Za tři (tři!!!) dny jsem k němu na parkovišti došel a mělo odřené celé dveře.
in reply to Jiří Eischmann :fedora:

Au, to zamrzí. Je to aspoň něco havarijně pojistitelný, aby to tolik nebolelo?
in reply to Schmaker

@archos havarijko jsem zrušil, bez spoluúčasti, která efektivně vynuluje plnění u těchto menších škod, je to hrozně drahé.
in reply to Jiří Eischmann :fedora:

@Jiří Eischmann :fedora: Na jednu stranu jsem rád, že v tom nejsem sám. Na druhou vlastně ani ne - tohle by lidi prostě dělat neměli
in reply to Archos :distros_arch: :matrix:

@Archos :distros_arch: :matrix: Já měl jednu stranu klíčem, na druhý straně dveře. Kvůli tomu jsem nechal auto lakovat celý.

U mě je trochu průser ještě v tom, že mám dost specifický nápadný auto...

Akorát je toho tenhle týden moc. Snažili se mi ukrást (a zničili) blinkr a do toho ta střecha... Mám na tyhle věci celkem "kliku" 😀

in reply to Schmaker

@sesivany Jak jsem psal, lidí jsou hovada. Mojí někdo u baráku asi když projížděl utrhl zrcátko aspoň kdyby dál papírek s telefonem, ale prostě ujel. Je to tam hodně úzké, se stane, ale přeci neodejdu jak malý parchant rychle pryč. Fakt nechápu 🤦🏼‍♂️
in reply to Archos :distros_arch: :matrix:

Přeci nepřijde o bonusy, žejo. Co na tom, že jeho to bude stát litra a tebe třeba deset...
in reply to Schmaker

@archos ten systém bonusů je ve výsledku kontraproduktivní. IMHO to nikoho nemotivuje jezdit bezpečněji a naopak když někdo něco udělá někomu jinému a má možnost ujet, tak ujede.
in reply to Jiří Eischmann :fedora:

@sesivany @archos Vždycky je to o motivaci, bonus by měl být za neujetí. Minimálně by za to neměla být penalizace. Stejně člověk, který neujede od nehody se zraněním a poskytne pomoc, by neměl jít nikdy do vězení.
in reply to Schmaker

To věřím, lidi jsou fakt hovada. Vůbec nechápu, jak si někdo může dát nákup na cizí auto.
in reply to Schmaker

Mně auto podobně poškrábali ptáci. Hajzli malí.
in reply to Mac_CZ 🇦🇶

Mám to jen na střeše (kapota a kufr jsou moc nízko), takže podezřelým je homo sapiens sapiens...

Až/jestli to budu spravovat, tak to posichruju folií asi...