Na debatu na sítích reagoval i Klempířům stranický kolega - ministr pro sport, prevenci a zdraví Boris Šťastný. „Dávám ke zvážení následující odpověď na položenou otázku: Zrušit dotace, nechat tržní vstupné a nechodit tam,“ uvedl s odkazem na Klempířův dotaz, jak by ministerstvo mělo reagovat.

Lidičky, já jsem moc mladej, za socíku jsem ještě plandal v pytlíkovi, ale - nebylo to tehdy v něčem podobný? Nepřikyvuješ, tak tě zaříznem?

denik.cz/cesko/oto-klempir-vyp…

#politika #Motoristé #socialismus #komunismus