Na debatu na sítích reagoval i Klempířům stranický kolega - ministr pro sport, prevenci a zdraví Boris Šťastný. „Dávám ke zvážení následující odpověď na položenou otázku: Zrušit dotace, nechat tržní vstupné a nechodit tam,“ uvedl s odkazem na Klempířův dotaz, jak by ministerstvo mělo reagovat.

Lidičky, já jsem moc mladej, za socíku jsem ještě plandal v pytlíkovi, ale - nebylo to tehdy v něčem podobný? Nepřikyvuješ, tak tě zaříznem?

denik.cz/cesko/oto-klempir-vyp…

#politika #Motoristé #socialismus #komunismus

in reply to Schmaker

Vyjádření místního účastníka, jak probíhal "fuck off" #Macinka


Sedím ve vlaku z folklorní Strážnice. Přidám pár dojmů.

Macinka vstupuje na pódium a okamžitě se strhne vřava. Lidi křičí, pískají. My jsme zrovna mimo stadion, ale rychle pospícháme dovnitř spolu s mnoha dalšími lidmi. Dobrých deset minut skandujeme vypadni, tak aby nemohl říct ani ty své tři věty, kvůli kterým přijel. Což se mu nepovede a odchází.

Vlézt na pódium uprostřed finále verbuňku a snažit se zneužít tu atmosféru je arogance sama. Skandovalo se a podporovali jsme účinkující, nebyli jsme tam kvůli politice.

Co mě nejvíc zahřálo, že po odchodu Macinky se atmosféra rychle začala vracet zpět. Čekali jsme, až zmizí z pódia a pak se hned zase skandovalo a fandilo. Nenechali jsme si to znechutit, jen jsme nakreslili jasnou čáru.

A pokud Klempíř nebo Macinka říkají, že jsme byli opilý nebo máme kyselé duše, tak jen dál rozdmýchávají nenávist, kterou sami zasévají.

Celý večer bylo možné zaslechnout, jak se o tech výstupech skupinky lidí baví. Jasně že jo, nebylo to příjemný, ale udělali jsme maximum pro to si to užít a povedlo se.

A i pokud vám folklor zrovna moc neříká, zvu vás na příští rok. Já tam budu. ❤️❤️

#strážnice #folklor