Jo, to jsem možná měl ještě zmínit. Tohle jsou skutečně aktuální instrukce, které jsou platné když si to koupíte dnes. Data (jména lidí a čísla měřidel) se musí připravit vyplněním Excelové tabulky a jejím následným exportem pouze v MS Excelu. Ten XML soubor se pak musí naimportovat do dalšího programu, který běží pouze ve Windows a provádí samotné čtení. Dost by mě zajímalo, jak něco takového může provádět nějaký domovník, který netuší, co je to "export" nebo "XML".
jasně vidím toho programátora: použijeme export v xml, protože tam to je v ascii. Hodnota co potřebujeme je na pozici 812. LibreOffice podporovat nebudeme, protože tam je ta hodnota na úplně jiné pozici. Ono se jim to asi pos*, er pokazí i s novou verzí MS Office.
LukeAlmighty 🇨🇿
•Schmaker
Mac_CZ 🇦🇶 likes this.
František Fuka (Fuxoft)
•Schmaker
A technická podpora za 1500 Kč za každou započatou půlhodinu bude spokojena taky, až prvně něco při těch přeexportech pokazí 😀
Každopádně slušný .. hlavně to, že za takovou "profesionální práci" někdo zaplatí
like this
Mac_CZ 🇦🇶 and LukeAlmighty 🇨🇿 like this.
brabitom
•@schmaker
Miroslav Suchý
•Radek
•maziak
•