The media in this post is not displayed to visitors. To view it, please go to the original post.

Díky hlidacstatu.cz/vozidla jsem zjistil, že můj Civic 8G "UFO", ve kterém jsem se vozil 2006-2016 a se kterým jsem zakládal 8g.hondaclub.cz, stále jezdí, přibylo mu ~70kkm a zdá se, že ho má stále stejný majitel 💙
BRZ je na tom hůř. Moc toho nenajelo a několikrát změnilo majitele, holt ne každý to dá jako daily. Ale snad je v dobrých rukách. @autickariczsk #auta #toyobaru

Autíčkáři CZ/SK reshared this.