reshared this
Poslouchám #KecyAPolitika, kde zrovna řeší, že laciný drony, co letěly na #Polsko ničíme strašně draze.
Napadla mě kacířská myšlenka - nebylo to záměrně? Co když tu #F35 použili jen proto, aby rusák netušil, jak to bude #NATO likvidovat při případným opravdovým útoku? Co když je úkolem, aby #Rusko nevědělo vše?
like this
este to ma ten rozmer, ze v civilizovanom svete na rozdiel od ruska a iranu mame nejaku uctu k zivotu a neradi strielame po letiacich veciach pokial nemame pozitivne overene, ze su to neni civilne objekty
pretoze keby sme zostrelili civilne lietadlo, tak u nas to nejaka zacharovova alebo peskov neokeca
Schmaker likes this.
Peter Hanecak reshared this.
Lebo haju na city.
A nie ze by som city nemal rad, ale dnesny blahobyt mame nie vdaka nim. (disclaimer: racio!!!)
(Ale aby som to skomplikoval: Zrejme velka cast problemov dnesneho blahobytu je nasledkom toho, ze sme ignorovali city. Go figure.)
Schmaker likes this.
Podívejte se na tu mapku. Stejná jako obvykle, že? Tentokrát ale pár dronů letí i na #Polsko.
Upřímně - je mi to úplně jedno. Proč? Protože jsme takový ignoranti, že jsme to nechali zajít až sem! Podívejte se na tu mapu ještě jednou. Podívejte se, kolik jich #Ukrajina ve vzdušným prostoru má. Každej den umíraj lidi, mrzačí děti a my si s našima pár korunama, co posíláme jako pomoc, honíme triko, jak jsme skvělý (a mezitim kupujem rusácký suroviny).
Ne, nejsme skvělý. Jsme svině.
Vzpomeňte na to, až vám bude strýček či tetička vysvětlovat, jak hrdě háže rusácký #Stačilo nebo #SPD do volební urny.
reshared this
Dneska jsem konečně pochopil, co myslelo #HnutíANO tou #CatchAll párty! Jen jsem teda netušil, že piňáta bude přímo #Babiš 😀
(ale vážně - nemlaťte politiky, mlaťte voliče!)
Na předvolebním mítinku v Dobré na Frýdecko-Místecku někdo napadl šéfa hnutí ANO Andreje Babiše. Politik podle poslance Aleše Juchelky dostal berlí do hlavy a byl odvezen do nemocnice. Informaci jako první přinesl server novinky.cz.Zdeněk Janiurek, ČTK (Deník.cz)
Shodou okolností jsem zjistil, že mých pár stovek na #DarPutinovi už je dneska v součtu rovných 10 000 Kč
Když jsem ten trvalák nastavoval, myslel jsem si, že to je skoro zbytečný, že teď už dostanou ty #F16 a #ATACMS a bude za chvilku po všem. Že už nepotřebujem #energie z Ruska, takže vykrvácí.
Vážené vlády států #NATO, dlužíte mi desítku za to, že supluju vaší práci!
"Strýčku Donalde, Viktor nás zlobí, udělej s tím něco"
Ne, to není nová epizoda Kačeřích příběhů, ale #politika států #EU v kostce...
Ještě se někdo diví, že EU nikdo nebere vážně, když nedokáže vyřešit po svým ani rebelující pitomce uvnitř?
EU is Hungary, among other states. The issue is that the same rules for its functioning still apply to 27 members like it was for 13, which allows abusing them a lot. Good luck changing that under current circumstances.
Otázka do pranice - proč by pětiletí nemohli volit, když horní hranice taky není omezena?
Lucinek reshared this.
Je omezení svéprávností. I když nevím jak těžké je ho ztratit.
Když vidím kolik lidí by volilo noční můru a konečnou tak mám pocit že velmi...
Schmaker likes this.
"Chápu, že za to nestojím, já Tě bil ze žárlivosti, ponižoval, nadával a nevím co ještě."
"Hranatá legenda" Filip #Turek je opravdu legenda .. hlavně všechno zapřít.
A mezitim #Macinka (předseda #Motoristé ) bude opět obhajovat neobhajitelné a raději zaútočí na novináře namísto toho, aby řekl "tohle je špatně, stávat by se to nemělo a přijmeme plnou zodpovědnost, pokud se to potvrdí". Ne, neexistuje - jedeme režim "kňů kňů, všichni zlí levičáci jsou na nás zlí"
Tohle jste chtěli a volili? Je to v pohodě proto, že tenhle #Feri je hranatej a bílej, nebo čím to je? 😀
pagenotfound.cz/clanek/zpravy-…
Europoslanec Filip Turek tvrdí, že svou bývalou přítelkyni nebil. Emaily zaslané z jeho účtu, které máme nyní k dispozici, však naznačují něco jiného.pagenotfound.cz
reshared this
Schmaker likes this.
@Josef Zettl alias Princezna
To nikoho (podle mě správně) už asi nezajímalo
Namísto toho přibyla ta rychlost a teď to násilí
Ale jinak je to hodnej kluk a všechny zdraví 😀
#USA pozastavuje dodávky zbraní .. dabing tohohle videa přišel ve správnej čas...
Myslim, že je správnej čas přehodnotit, jestli není na čase zvednout trvalej příkaz na ukrajinský zbraně o nějakou korunu
reshared this
@tritol128 @unterwasser
Nejdřív přišli pro komunisty,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl komunista.
Pak přišli pro Židy,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl Žid.
Pak přišli pro odboráře,
a já jsem se neozval, protože jsem nebyl odborář.
Pak přišli pro katolíky,
a já jsem se neozval, protože jsem byl protestant.
Pak přišli pro mě
a tehdy už nezbýval nikdo, kdo by se mohl ozvat.
Schmaker likes this.
Schmaker likes this.
Tak jasně .. spousta voličů by ráda lynčovala negry a Ukroše (používám schválně jejich slovník) - otázkou je, jestli takovou rétoriku vůbec máme dovolit.
Za mě určitě ne...
V souvislosti s tím, jakej měl #Blažek průser tu stále častěji vídám řeči typu "já volit nepůjdu"
Je to legitimní postoj, jen je dobrý si připomenout, že jeho výsledkem bude kombinace fašounsko-komančský vlády, kde tyhle pseudovlastenci hlásaj, jak se s váma chtěj vypořádávat nebo chtěj "zatím nenásilně" převzít vládu
Já jen, kdybyste na to náhodou zapomněli 😀
like this
reshared this
souhlas, zvlášť když jsem obrovský kritik paušalizování 😁
Určitě jsem nemyslel všechny členy ODS, ale prostě ODS jako strana, je v Brně spojená hrozně dlouho s tolika černotami mimo jakoukoliv míru, že prostě nechápu, že se někdo tomuhle jakkoliv divý.
Schmaker likes this.
Já věděl, že dnešní #OVM bude bizár, ale někdy věci eskalují směry, který člověk úplně nečeká...
Moravec: "Z jakého zdroje čerpáte informace o pěti mrtvých svědcích v kauze #dozimetr?"
#Maláčová: "Paní Slonková o tom píše pravidelně, stačí si to vygooglit .. já se ptala i #ChatGPT a ta je všechny vyjmenuje"
Je hrozná prdel, když někdo, koho trápí šifrovanej telefon Rakušana odkazuje na takhle spolehlivý zdroje, jako #AI 😁
Ničit #auta je špatný, ale v jedný věci má tenhle děda (ať už je real nebo ne) pravdu - cpát peníze někomu, kdo mně (a dalším) chce zničit život neni chytrej přístup.
A je jedno, jestli je to zlo Musk nebo Putler...
Jmenuju se Ken Turner, je mi 98 a sloužil jsem v Britské armádě v #WW2, stejně jako tenhle tank Sherman.Už jsem dost starej na to, abych zažil fašismus tehdy a teď se vrací. Elon #Musk - nejbohatší muž světa - používá svoji moc k podpoře krajní pravice v Evropě. Jmění získává z prodeje aut #Tesla
No a já mám pro pana Muska tenhle vzkaz: "Rozdrtili jsme #fašismus tehdy a rozdrtíme ho znovu."
Tak jdeme na to
Dnešní #OVM v kostce:
#Černochová a #Hřib se milujou zatimco #Havlíček sedí smutnej v koutě
Pokud jste neviděli, vřele doporučuju - byť je ten pohled na věc značně zjednodušenej, muselo dát docela práci tohle video dát dohromady
Říct, že #Ukrajina nemá karty bylo dost nemoudré s ohledem na to, kolik lidí s kartama má v týmu...
Lucinek reshared this.
Jak serveru iROZHLAS.cz potvrdil dozorový státní zástupce, lidi spojené s polovojenskou jednotkou Českoslovenští vojáci v záloze za mír obžaloval. Jeden z nich bojoval na východě Ukrajiny
Vojáci v záloze. Za mír. Bojují proti suverénnímu státu...
like this
Koubik reshared this.
The U.S. sent 238 Venezuelan migrants to a Salvadoran mega-prison. The Trump administration says they’re all gang members, but 60 Minutes could find no crimi...YouTube
Lucinek reshared this.
@MAKS23 To mi pripomenulo jeden stary #vtip:
Pyta sa novinar vtedy prezidenta Gasparovica:
- Pan prezident, kde ste boli 2. augusta 2009?
A p. prezident odpoveda:
- Ja som ho nezastrelil!
ref.: cas.sk/clanok/241657/zahada-po…
Prezidentská kancelária už dostala správu od riaditeľa úradu pre ochranu ústavných činiteľov.Nový Čas
Schmaker likes this.
Včerejší #OVM v kostce:
#FilipTurek: "Je jedno, jak velkou číčovinu dělá prezident #Trump, já to budu hájit až do roztrhání těla"
Mimochodem se velice krásně ukázalo, že velkohubý kecy mu fungujou jen ve chvíli, kdy nemá oponenty 😀
kepi has moved reshared this.
Vytrháváš z kontextu jak nějakej chcimír
Byť jsem v tomhle směru opravdu chcimír, tak jsem se v kontextu ztratil jak dělám moc věcí najednou. Sorry.
Co je podle tebe je irelevantní. Definice genocidy má poměrně striktní pravidla a důležitá část je úmysl, který se špatně prokazuje.
Přístup k jídlu nezablokuješ tak úplně náhodou, proto si za tim stojim
S ohledem na počty obětí neni jakýkoliv zdůvodnění adekvátní. Na tomhle papíru je vše, co člověk o konfliktu potřebuje vědět. Nedělám si iluze, že Hamásníci tomu nepomohli, ale ten nepoměr je do očí bijící
A ad termín genocida:
genocida je úmyslná vražda části nebo všech příslušníků určité etnické, náboženské nebo národnostní skupiny
Za mě to zcela plně odpovídá
#Petice za odtajnění protistátních aktivit #IVK, #SPD,#KSČ, #FilipTurek a dalších. Myslím si, že veřejnost v #ČR má právo vědět, proč #BIS označuje tyhle lidi za bezpečnostní riziko.
Sdílet, podepisovat, diskutovat
#Česko #Stačilo #ČeskáRepublika #Czech #Czechia #CzechRepublic #bezpečnost
Výzva, žádost, prosba.Výzva Vládě ČR a Prezidentu ČR k odtajnění informací v naléhavém veřejném zájmu
Vyzýváme Vládu České republiky a Prezidenta České republiky, aby s ohledem na urgentní veřejný zájem rozhodli o odtajnění a zveřejnění utajovaných informací získaných zpravodajskými službami ČR.
Konkrétně žádáme o zpřístupnění informací týkajících se protistátních aktivit Institutu Václava Klause, politických stran SPD a KSČM a osob Václava Klause st., Filipa Turka, Kateřiny Konečné, Jana Kavana a Zdeňka Zbytka, včetně jejich kontaktů a spolupráce s nepřátelskými mocnostmi, zejména Íránskou islámskou republikou a Ruskou federací.
Vzhledem k aktuální bezpečnostní situaci považujeme za nezbytné, aby občané České republiky měli přístup k těmto informacím, které mohou zásadně ovlivnit demokratické procesy, národní bezpečnost a suverenitu naší země.
Žádáme okamžité přijetí kroků k odtajnění a zveřejnění těchto informací ve prospěch transparentnosti, ochrany demokratických principů a bezpečnosti ČR.
reshared this
Schmaker likes this.
Ano, motoristi jsou Klausova úderka, ale jejich voliči budou různorodý
A ano - bohužel volební právo je v podstatě nepodmíněný 😀
Lucinek reshared this.
Můžete bejt klidný, #Stačilo se do sněmovny teď už dostat nemůže 😁
Schmaker reshared this.
Stejně to byla poslední šance nějaký koryto aspoň pro Maláčovou a Zaorálka získat.
Samostatně by nedali nic, takže nezbývá než dát poslední pomazání a popřát hodně štěstí v pracovním procesu 😀
Aha, já mám půl roku zpoždění! mastodonczech.cz/@Jann/1153171…
like this
Takhle nějak to asi bude vypadat, když se u nás k moci dostanou nácíčci z #SPD a podobných pochybných spolků.
Slovy klasika - chce se mi zvracet
Aneb #Ukrajina je teď pod útokem nejen z východu, ale i západu.
Nová dohoda o ukrajinských nerostech? Američané chtějí vše a nenabízejí nic
Jako lidi, tady končí prdel, #USA mi v tuhle chvíli smrdí předválečným Německem
@Paralelní listy a že jste se nepochlubili! 😁
forum24.cz/pestova-z-ano-se-ch…
Babišova poslankyně Berenika Peštová (ANO) se v minulém týdnu pochlubila tím, že s ní komunikuje samotný zakladatel sociální sítě Facebook a šéf spole...Jan Pánik (FORUM 24)
Paralelní listy reshared this.
Dneska spolu má mluvit #Putin a #Trump ohledně toho, jak zajistit příměří na Ukrajině
Dovolim si predikci:
Putler dá nesmyslný požadavky, který budou odpovídat vítězství Ruska
Trump svěsí ocas a začně prudit, aby #Zelenskyj chtěl "mír"
#Ukrajina pošle #Rusko i #USA do prdele
Já nejsem fanda násilí, ale u diktátorů nad tím váhám...
like this
Schmaker likes this.
Já vim a přesně proto považuju to, co USA teď dělá za úplnou gigaptákovinu.
Namísto toho, aby přitopili, rusák odtáhl jak zmlácenej pes a svět byl na chvíli v pořádku, tak mu umetaj cestičku, aby si náhodou nezasral boty.
like this
reshared this
U Zemana logika byla - on byl rusácká a čínská loutka a jeho úkolem bylo to tu rozesrat.
Dost blbě si to ale představuju u prezidenta spojených států, tam mi to nepasuje už jen kvůli lidem, kterýma je obklopenej
Já si teda #socialismus nepamatuju, ale .. nezní to nějak povědomě?
@randahl V podstate ano, za sociku sa dalo demonstrovat len vtedy, ked to strana¹ povolila.
Typicky+IIRC sa "demonstrovalo za mier" (maj) a "oslavovala revolucia" (VOSR, 7.11.).
A teda ano, proaktivne zakazat vsetky protesty proti sebe, to rozhodne nie je demokraticke.
¹ KSČ
Schmaker likes this.
Milu P. Pragerova
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to Milu P. Pragerova • •Piggo
in reply to Schmaker • • •Dalibor Záhora 🏴☠️
in reply to Piggo • • •@piggo @programydovoleb @Milu to nebylo jen počty, ale stručně řečeno neschopnosti či nebát se a za něco skutečně bojovat. To se může bohužel opakovat, když jsou na čelních pozicích ti samí lidé, s nimi ještě horší lide a pak jen několik nadějných.
Tady aktuální trefný pohled:
loar
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to loar • •plactagonic
in reply to Schmaker • • •nedorazili ale přemýšlím že zase udělám volebního draka (u prezidentských jsem skládal origami).
To byla krása dostat ty komunisty tak vysoko...
Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to plactagonic • •plactagonic
in reply to Schmaker • • •pořád ho mám zavěšen na lustru. 😉
Schmaker likes this.
Chao-c' reshared this.
Schmaker
in reply to plactagonic • •plactagonic
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Chao-c'
in reply to plactagonic • • •Schmaker likes this.
Jan Dytrych🇨🇿🇺🇦
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to Jan Dytrych🇨🇿🇺🇦 • •Jan Dytrych🇨🇿🇺🇦
in reply to Schmaker • • •Schmaker
in reply to Jan Dytrych🇨🇿🇺🇦 • •Lucinek
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Pavel
in reply to Schmaker • • •Já jsem si tam nechal #spolu, #stan , #pirati , #generace
A je mi to na dvě věci, protože velmi pravděpodobně budu volit někde jinde než v místě bydliště
Patrik Stach
in reply to Schmaker • • •Jeden lístek jsem si ve Středočeském kraji přečetl se zájmem, číslo 1, Re3elové. To jsem se fakt pobavil.
Schmaker
in reply to Patrik Stach • •Balbín je taky krásnej
Unreed
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Pavlína
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
𝕆𝕥𝕥𝕠 𝕧𝕠𝕟 𝕎𝕖𝕟𝕜𝕠𝕗𝕗 🐾🐐🐇🐔
in reply to Schmaker • • •Jan Korbel 🐧
Unknown parent • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to Jan Korbel 🐧 • •Aspoň to máš s klidným svědomím. To ti přeju
@albi always there @Hnutí Kruh
Dalibor Záhora 🏴☠️
in reply to Jan Korbel 🐧 • • •Schmaker likes this.
Dalibor Záhora 🏴☠️
Unknown parent • • •Schmaker
in reply to Dalibor Záhora 🏴☠️ • •Matěj Cepl 🇪🇺 🇨🇿 🇺🇦
in reply to Schmaker • • •@ptesarik
Se sebezapřením #STAN … po bitcoinové aféře to nejsem schopen s čistým svědomím dát Spolu. Já vím, Dozimetr, ale tam alespoň přiznali svoje problémy a snaží se s tím něco dělat.
Ne, myslím si, že ještě není dostatečně pokojná doba na to abychom mohli volit Urzu nebo Balbínovu poetickou stranu, jak moc by se mi do toho chtělo (a u těch druhých bych dokonce měl koho zakroužkovat!). Právě proto, že jde o Česko, nemůžu volit Spolu, ale jdu volit!
Hlavně jděte všichni volit!
Schmaker likes this.
Alex
in reply to Schmaker • • •Schmaker
in reply to Alex • •Alex
in reply to Schmaker • • •