Skip to main content


Tohle je třeba šířit - Jak #Okamura z #SPD vtipně mění názory podle toho, jak se mu to zrovna hodí...
#Politika


Německá, zdůrazňuji německá, SPD se podělala a opět odložila závěrečné čtení zákona o legalizaci konopí na příští rok, takže na to dojde nejdřív začátkem února. Tak já to tedy řeknu naplno. Zatracená SPD. A tím myslím obě. Ta německá jsou jen podělánci, ta česká SPD, to jsou absolutní kreténi, zejména její vůdce si dost kálí do huby. A v tomhle ohledu si s bratrem mohou podat ruce, protože mají názorovou shodu. Zatímco jeden je extrémista a lhář, druhému jen víra trochu zatemnila mozek.

This entry was edited (1 day ago)
@Jan Korbel 🇨🇿 🏴‍☠️ No, oni jsou ještě lidi, co ještě jeho voliči nejsou, ale zvažujou to

@Milu výborný čtení, díky. K těm zástupcům, vždy je o peníze, spousty parazitů i těch řitních je spojeno s penězi, a o tom je mimochodem celý ten článek. Peníze až na prvním místě
@pavel_vraj
Tak tak. Žádný systém nedokáže tohle vymýtit. Jak se říká, je to o lidech. A to ve všech oblastech.
@schmaker

FoxVK reshared this.


Děkuju učitelům, že navzdory problémům s vládou hájí svobodu a demokracii proti #dezinfo pitomcům, když odbory na to kašlou.

(Nejen tohle) je důvod, proč k vám ty prachy mají jít.

#PolitikaVčerejší #Partie ukázala, že #Lipavský opravdu vyrostl co se rétoriky #politika týče.

V první chvíli mě sice zarazilo, když #Konečná z #KSČM dostávala sodu "komunistku zavádějící hraniční kontroly", ale vykrystalizovalo to hezky a ke konci pořadu už ji jen "mlátil" jejími vlastními slovy o tom, že jsme suverénní stát a bez rusáckýho plynu zmrznem. Nezmrzli a právě proto, že jsme suverénní stát, tak ho tu nemáme 😀

Karel Schwarzenberg: Jan Lipavský je ve své generaci nejlepší

Go Lipo, go!

#pirátiNemohu nesdílet Levkemykův gigathread ohledně situace #Izrael vs #Palestina / #Hamás - dává si s tím celkem práci a je škoda, aby to zapadlo.

#Politika #válka


📌 Palestinská islamistická skupina Hamas zahájila v sobotu největší útok na Izrael za poslední roky v překvapivém útoku, který kombinoval ozbrojence přecházející do několika izraelských měst s těžkou palbou raket vypálených z pásma Gazy.

Zatímco se v jižním a středním Izraeli, včetně Jeruzaléma, ozývaly varovné sirény, izraelská armáda uvedla, že je ve válečném stavu a ministr obrany řekl, že Íránem podporovaný Hamas udělal "vážnou chybu", když vyhlásil válku Izraeli.

https://www.reuters.com/world/middle-east/sirens-warning-incoming-rockets-sound-around-gaza-near-tel-aviv-2023-10-07/


Děkuji vám.


Politici a odbory neustále omílají, že je bezprecedentní #krize. Já chápu, že #politika si to žádá, ale osobně se nemůžu zbavit dojmu, že kecaj.

Jak jste za poslední 3 roky změnili svoje chování pro to, že na vás dopadla #bída a máte pocit, že si to zaslouží pojmenovat jako krize?

Když to vezmu podle naší domácnosti - reálně se nezměnilo skoro nic. Po pár letech jsme se vrátili k racionálnějšímu nakupování jídla (protože se potravináři posrali a je to vidět na rekordních ziscích) + jsme snížili teplotu vytápění (protože rusáckej plyn smrdí). Víc nic.

Máme stále jednu z nejmenších nezaměstnaností v Evropě, masivní krachy se nekonaly, benzín stál chvilku pade a už nestojí a zmrznout taky nikdo nezmrznul, tak gdě ta krize?!

#názory

U nás podobně. Ale je otázka, jak moc se rozšiřuje skupina lidí, co čekají na výplatu, aby si koupili jídlo. A taky těch v exekuci.
Krizi teď vidím v plánovaných změnách ve školství (kde je to trošku novinka), to by měla být priorita #1. A pak zdravotnictví, kde jde o léta neřešený problém a zombík, kterého jsme nechali růst.
A pak rozdělení lidí, šíření nenávisti na asociálních sítí apod. To budeme sklízet ještě hodně dlouho.

@Jan Korbel 🇨🇿 🏴‍☠️ já jsem člověk, co čeká na výplatu, aby si koupil jídlo. Bylo to tak když jsem bral patnáct i čtyřicet, to je jen mindset 😀

Ale vážně - já mám totiž pocit, že si tu krizi sami vytváříme zatímco se neděje nic jinýho, než že "trochu podražilo" .. jo, dostali jsme se (například) o 4 roky zpět, ale měli jsme se před čtyřmi lety špatně? Nemyslím si.

Zdravotnictví a školství nepovažuju za krizi, ale logický vyústění situace. Ve zdravotnictví si všichni vytírali anus zákoníkem práce tak dlouho, až pohár trpělivosti přetekl a je naprosto správně, že se proti tomu postavili. Chválim

A to samý školství. Nechceme bejt montovnou, ale mozkovnou a proto bezmyšlenkovitě omezíme investice do vzdělání a vědy. Super!
Jasně, nemáme nejefektivnější školství na světě a je potřeba dělat reformy, který ty prachy potencionálně můžou ušetřit taky, ale v tomhle směru se nikdy nezačíná budgetem, to prostě udělá jen hovado.

Přesto, ani jedno z toho nepovažuju za krizi - stejně tak pitomce na sockách. Lidi řvali, řvou a řvát budou. Občas pokácí nějakej strom na koleje nebo zmlátí holky s děckama na kolotoči. To se dělo a dít bude, nic z toho krizi nedělá. Potíž vidim v tom, že se proti tomu jako společnost nevymezujeme dostatečně a takový chování najednou působí legitimně...

Moje generace je prej generace sněhových vloček. Já teda nevim, ale v mým okolí se nikdo nehroutíDnešní #MáteSlovo v kostce - ať byl tázán kdokoliv, mluvil pan #Středula .. Nepřipomíná vám to někoho? ( #Schllerová , #Havlíček , #Babiš, #Okamura , ..)

Já vim, že #politika u nás je - obzvlášť v Máte Slovo - bizár, ale doprdele lidi chovejte se trochu

@Fred Brooker ano, je, ale od tý doby, co jsem slyšel pár rozhovorů s Jílkovou mi ten koncept začal do sebe zapadat 😀
Horák psal na Fb, že byl pozván, ale že se Míši bojí 😂


Dnešní #MáteSlovo ke stavu demokracie

člověk z publika: "(...) a volby byly zfalšovaný!"
Jílková: "A odkud to víte, kdo je zdroj?"
člověk z publika: "Jeden spolehlivej člověk!"

#Politika

Slovy klasika, "Ja jsem zdroj!"
Tak což o to. Kdyby byl opravdu spolehlivej... 😅


Trochu si zaspekulujme .. vydíraj naše úředníky rusáci, nebo ne?

Jana Šedivá napsal/a:

„Bohužel se k tomu z bezpečnostních důvodů nemůžeme vyjadřovat,“

#politika #RuskoReaktor #VlevoDole k "vystoupení z #OSN "

Stuchlíková napsal/a:

Když Tomio #Okamura vykřikuje, že pojďme vystoupit z evropský unie, tak mu všichni říkáme, že je kokot. Ale tady řekneme "no, to je naše Jana ( #Černochová ), to my jako chápem, že je taková emotivní"

Kde je #Nacher s dvojím metrem, když ho člověk potřebuje? 😁

#politika

@Fred Brooker
Zase je dobrý mít sny, byť nedosažitelný 😁
měl by papat mrkvičku


Tak kdyby to někoho zajímalo, #ChatControl se nekoná. Prozatím...


Velký úspěch pro @Pirati! Plošné šmírování soukromých zpráv nás všech, neboli #ChatControl, jsme dostali PRYČ z pozice Evropského parlamentu k legislativě pro ochranu dětí.

Teď je třeba o zachování našeho soukromí přesvědčit ještě národní vlády.

https://www.pirati.cz/jak-pirati-pracuji/pirati-slavi-uspech-plosne-sledovani-chatu-nebude-shodli-se-europoslanci/
Konec dnešní #Partie

#Pospíšil : "Dobrou chuť, pokud jsme jí právě nezkazili"

😁 #humor 😁

Muj oblibeny trope 😀

Jan Korbel 🇨🇿 🏴‍☠️ reshared this.


Však jasně, co bychom na #SpravedlnostCZ řešili práva vlastních občanů, když můžeme řešit rakety v banánistánech (sorry za ad absurdum) a chlastat s rusáckýma lobbistama (tedy lobbistama těch, co rakety posílají)

Gratuluji #ODS za kvalitní výběr kandidáta, ten rozhovor je těžkej kalibr totálního ignorantství.

Blažek napsal/a:

Když by byl náš stát napadený, kdopak by mu osobním nasazením pomohl z těch, kteří se starají jen o tyto věci? Z pražských redakcí nikdo.

Napravo rakety, nalevo rakety, a my tady řešíme sňatky homosexuálů, diví se Blažek

#Politika

inson1 reshared this.#Ukrajina válčí s #Ruskem
Celej civilizovanej svět pomáhá Ukrajině, aby nepodlehla rusákům
#SeverníKorea a #Irán dodávají zbraně rusákům

#Izrael a #Palestina taky válčí
#Irán zásobuje Rusko a vyhrožuje Izraelcům "rozšířením války do dalších regionů"
rusácký servery vyhrožujou, že #SaudskáArabie přestane dodávat plyn když bude Izrael pokračovat (pravda / lež?)
Mezitim začíná prudit i #Libanon a #Jordánsko

Já teda lidi nevim, ale nesmrdí to trochu #WW3 ? 😁

(a to ještě neřekla poslední slovo #Čína )

#ThisIsFine

Meme: Dog in burning house calmly drinking coffee while saying "this is fine"
@Schmaker a je ta situace horší než byla dřív? Namátkou v době islámského státu, druhé války v zálivu, jugoslávské války, jomkipurské války... Tím neříkám, že z toho nemůže být WWIII, ale to může obávám se kdykoliv 😥.

@Ťule Splešťule 🐩🐝🌳🏴‍☠️ Já bych řekl, že je horší podstatně, protože jsme závislí na Číně jako jsme nikdy závislí nebyli. K tomu vyšťavený ekonomicky, spousta zbraní rozdaných a obyvatelstvo nasraný 😀

Já samozřejmě netvrdím, že nás #WW3 čeká, ale kdyby jo, tak teď je prostě "ideální" časVraťte zpátky devadesátky má i stinné stránky... Na Slovensku novináři, u nás politici. Super!

Vrací se nám #mafie .. budeme se jen dívat, že se 5 km ode mě vraždí volený zástupci lidí, nebo se něco bude dít?

#politikaRusácký výhružky jadernýma bomba dosáhly novýho levelu - už vyhrožujou tím, že jí odpálí nad vlastním územím 😁

#Rusko #StopWarLze podle něj shrnout, že označení Pitomio má povahu hodnotového soudu ve formě slovní karikatury, který se zakládá alespoň na minimálním skutkovém základě.


Je to oficiální - #Okamura je minimálně částečně #Pitomio 😁

Reflex se nemusí omlouvat za označení Pitomio

Titulka reflexu s Okamurou jako klaunem a titulkem "Pitomio

#politika #humor

Si představ že se někdy od osmunácti na škole drtíš nesmysly ve směs sepsané polokompetentníma lidma které si ve většině samozřejmě protiřečí tak se k tomu drtíš i to jak si to kdo vyložil v minulosti. potom se já nevím kolik let živíš prodíráním pořád tady v těch definicích aby jsi je rešeršoval do vlastních nakonec přesvědčíš prezidenta aby z tebe po letech udělal soudce.abys nakonec musel rozhodovat takovéto kokotiny...

Schmaker reshared this.

@FoxVK Takhle jsem nad tim nikdy nepřemejšlel, ale musím uznat, že jsem se z tý představy začal úplně hrozivě tlemit 😁

Štěpán Škorpil :skorpil_cz: reshared this.


Ok, takhle - já samozřejmě elitu z #SPD vždycky považoval za pitomce, ale fakt se v tom potřebujou takhle trumfovat? #Kobza naměřil radioaktivitu, kterou prej způsobuje #Ukrajina municí z ochuzeného uranu ..

Může bejt politickej #bizár naší #dezinfo scény ještě o něco veselejší?

Zároveň bych se chtěl zeptat každého desátého voliče - fakt si myslíte, že tohle je cesta k blahu a prosperitě? 😁

#politika

"... Jiří #Kobza, který sedí mimo jiné ve Výboru pro životní prostředí Poslanecké sněmovny, ..."

"... v minulosti například vydal příspěvek o nebezpečnosti #chemtrails. Přišel taky s údajně jasným důkazem, že Američané nikdy nebyli na měsíci. ..."

Že někdo takový může ovlivňovat naši zemi i jinak než lístkem u volební urny je fakt děsivé.

@FoxVK Osobně si myslim, že se takovým lidem málo smějeme, ale proboha - tenhle evidentně zmatenej děda diskutuje v jednom z nejsledovanějších politických pořadů v našem malým éteru.

Ať se na mě nikdo nezlobí, někde jsme udělali chybu

Edit: V zápalu soucitu jsem napsal něco o zmateným dědovi, což je samozřejmě hovadina. Je to účelově vypuštěná kravina člověkem absolutně bez morálky. Není to náhoda, že z něj leze taková "stolice"

Evolution - let's go back, we fucked it
This entry was edited (2 months ago)


Právě poslouchám podcast #PtámSeJá a upřímně - hrozně mi vadí, co tam #Hladík z #KDU vypráví.

Jako jasně - je krásný, že každej majitel nemovitosti bude mít zhodnocenou nemovitost na úkor všech daňových poplatníků, jenže to úplně nepovažuju za dobrou cestu, když zatímco nízkopříjmoví živoří, rozpočet je úplně v řiti a KDU-ČSL zatím namísto konsolidace nabídla rozházení dalších peněz a bojuje proti daním z alkoholu a drog.

Tohle si asi zaslouží vlastní terminus technicus - #DotačníPeklo

Všichni majitelé domů mají dostat zelené dotace, říká ministr
#politika

Co na to říct... Na ty nejubožejší se nikdy nedostane a většinou ani nemají hlas, který by za ně bojoval.
@Zloběna Tak trochu zaslouženě. Až lidi nebudou frčet na populistických heslech typu "levnější pivo", tak možná tyhle kraviny nebudem muset řešit.


Miluju tyhle náhlý záblesky pravdy v řadách ruských obyvatel. Navíc tenhle pán nevypadá úplně šťastně, že se ho moderátor snažil vmanipulovat do typický propagandy "zlej západ spustil sankce" 😀

Andrey Makarevich napsal/a:

Ještě jednou - kdo napadl koho? #Ukrajina nás, nebo #Rusko Ukrajinu? Ten, kdo s tím začal, udělal chybu

#StopWar

Russian musician Andrey Makarevich clearly explained who is the one to blame for the problems that occur in Russia nowadays.


#ŠťastnéPondělí :

Jindřich Šídlo napsal/a:

Mezi lety 2656-2702 bude ukončen tendr na výstavbu nových bloků jaderné elektrárny Dukovany, v němž zvítězí Ukrajinská společnost #Rosatom

Miluju je 😁
#humor

Petr Emko CZ reshared this.


FoxVK reshared this.


#MilionChvilek svolává protest na středu přesně tak, jak to ve svobodné zemi, která si nechce nechat vládnout mafiány, má být.

#Blažek z #ODS musí skončit, už toho bylo dost. #OdvolejmeBlažka

Happening poslední kapka Karla Blažka - 23.8.2023 v 17:00 - Klárov
Jup, tohle se jim povedlo .. kamarádi do deště 😁
@OttovonWenkoff V 17 hodin v Praze na Klárově: https://facebook.com/events/s/happening-posledni-kapka-pavla/596094729389566/
☂️☂️☂️ s sebou.


Pane #Blažek, pane #Fiala, chčije se vám na naše hlavy dobře, nebo si opravdu myslíte, že jsme takový retardovaný kreténi?

#ODS #Nejedlý


𝕰𝖌𝖊𝖗𝖑𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕻𝖆𝖙𝖗𝖎𝖔𝖙 ♿️❤️💙 reshared this.


Sleduju #dokument #MoreMiko a tohle je člověk, který bych nazval "urputný hovado" (v dobrým slova smyslu)

Chomutovskej napůl Romskej řidič kamionu nechápající nesmyslnost vůbec jakýkoliv diskuze o tom, jestli se maj přijímat děti z uprchlických táborů trochu ve stylu Forresta Gumpa přesvědčuje poslance, mluví k europoslancům a dává rozhovory televizi. Mimo jiné stojí za iniciativou #ČešiPomáhají.

Až si budete někdy říkat, že "to nejde", tak tohle je ukázka, že jde...

https://www.csfd.cz/film/1078242-more-miko/prehled/

Kde se to dá vidět?

𝕰𝖌𝖊𝖗𝖑𝖆𝖓𝖉𝖊𝖗 𝕻𝖆𝖙𝖗𝖎𝖔𝖙 ♿️❤️💙 reshared this.


Víte, proč to tady miluju? Vyskočil mi tu úplně náhodně účet @Dobrodružství poznávání a díky němu jsem zase objevil nové lahůdky, které tady provozoval #socialismus.

Jsem posametový dítě, takže je pro mě až neskutečně šílená představa, v jakým systému jste tady vy starší žili. Korálky #Preciosa jsem jako dítě v ruce měl .. nikdy by mě nenapadlo, že je na nich krev lidí. A už vůbec ne, že to mohli být jen režimu nepohodlní lidé z věznice #Minkovice.

Chcete-li si počíst, našel jsem hezký článek tady: https://www.dotyk.cz/magazin/minkovice-u-liberce-vezeni-30001105.html

Jedli ze země, protože jen tam bylo místo – vězeň musel omáčku bez masa a dva brambory vylít na zem a tam to následně sníst. Kdo to odmítl, byl zmlácen do bezvědomí.

#NeverRepeat #NeverForget

Marie reshared this.

Nádhera. Z těchhle kreténů se budem jako společnost léčit ještě dlouho...

Podnik Preciosa zprivatizoval tehdejší ředitel Ludvík Karl. V roce 2015 mu prezident Zeman udělil státní vyznamenání. Vězni se odškodnění ani omluvy nedočkali.


Před 30 lety byl zrušen krutý lágr Minkovice. Vězni v něm vyráběli bižuterii na vývoz | Paměť národa

Marie reshared this.

Nedočetla jsem. Nešlo to. Měla bych to do konce života před očima.

Taky mi to nedělá dobře, ale tyhle věci je potřeba si připomínat, protože "za komunistů nebylo přece tak špatně" a "vrací se nám totalita" přeci..

Je důležitý si připomínat, o čem se to vlastně mluví

Už se asi nikdy nedokážu podívat na bižuterii, aniž by se mi ta hrůza nevybavila. @dobrodruzstvipoznavani

@Dobrodružství poznávání já děkuju za nasměrování. Na ZŠ mýho času byly roky 1950-1990 pouze černej flek s informací, že tu byl nějakej komunismus a že to z nějakýho důvodu nebylo dobře.

Co, proč a jak ovšem moc nezaznělo...Až vám zase babičky budou vyprávět, jakej byl #socialismus v ČR skvělej...

#NeverRepeat #NeverForget


Před 51 rokem byla nazpívána píseň Holubi dům. A před 74 lety ve stejný den spáchala Státní bezpečnost v Jizerských horách masakr Skautů, kteří chtěli odejít za hranice:
https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Akce_Jizerka
Jiří Schelinger

iDnes.cz napsal/a:

"Ještě jsme byli ve stanech, když nás zasypali první velkou dávkou. Po ní nás vyzvali, abychom vyšli ven. Až na Jiřího Hábu jsme všichni vyšli a museli jsme si lehnout na zem. Dva příslušníci SNB do nás ležících začali střílet," popisuje Radomil Raja, jeden z přímých účastníků červencové tragédie roku 1949.

iDnes.cz napsal/a:

Špatně dopadl Tomáš Hübner - když už bezbranně ležel, kulky do zad ho usmrtily. Raja, ležící kousek od něj, pak uslyšel, jak někdo říká: "Klid soudruzi, neprasečte, potřebujeme i živé."

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/pred-60-lety-zmasakrovala-komunisticka-bezpecnost-v-horach-skauty.A090723_133832_domaci_itu

@TweetKO ano socializmus byl skvely, protoze cokoliv co se strane nehodilo do kramu bylo umlčeno. Ať po dobrem nebo po zlem. Autocenzura byla rozsirenejsi nez cenzura. Rozumny clovek vedel co a kolik si muze dovolit nez ho klepnou pres prsty.
Nicmene stejne jako i dnes, lide zili svoje zivoty a doplnovane virtualni realitou oficiálního tisku. Da se rici ze velka vetsina naroda zila v jedne socialni bubline. jeji narativ vsak byl pozitivni, anifasisticky, pokrokovy, socialisticky. V pocatku v nadsenem duchu obnovy povalecne republiky, kdy vsechny problemy byly resitelne jednotnou rukou pracujiciho lidu v zastoupeni lidove fronty a hlavne te jedinne spravne strany. A to je co si lide pamatuji. Kdo nevycnival z rady nemel existencni problemy. I ten nejvetsi zewlak mohl kazdy den do hospody na jedno za zpocatku doslova par korun. Stejne tak vse ostatni melo regulovane ceny ktere se nemenily casto takze byly na produktech vytisteny uz z vyroby ... Nikdo nemel hlad. Nikdo nebyl bezdomovec. Vedci pozivali ve spolecnosti vaznosti protoze prinaseli ten stranou slibovany pokrok ...

@martin 😂 No já jsem fakt zvědavý jak toto dopadne.
Bohužel nějak nevěřim že by to Rusko posunulo k civilizovanosti...


Palec hore #Piráti

Doufám, že to bude mít hmatatelný výsledky (nejsem ale naivní, nečekám to)
#KojeneckáVoda je novej svatej grál opozice. Prodejci naleštěných prdů teď musí hrozně slavit, přitom je to zhurba na úrovni přístroje na šetření elektrické energie do zásuvky

Začínám bejt ve stresu, protože takhle jsme do roka a do dne bez kojenců. Co budeme dělat?! Jde o naše děti!

Sad kid saying "help!"
co kurva je kojenecká voda?Já teda nevim, ale na to, že je docela hezky, se vás sešlo jak na větší veselce 😀

Snad jen - mávat Ruskou vlajkou v době, kdy vraždí v sousedním státě, je přinejmenším prasárna. Ale určitě to pomůže Česku bejt na prvním místě.. žejo? 😁Jsem jedinej, kdo debatu o tom, zda zdanit #víno, považuje za úplně absurdní?

Je to #alkohol? Je. Proč by měl bejt zvýhodněnej před jakýmkoliv jiným alkoholem?

Martin Chlad napsal/a:

Neexistuje jen ekonomický pohled, ale také pohled společenský, pohled, který zohlední tradici a národní kulturu.

Lejt alkohol je u nás beze sporu tradice - zda dobrá či špatná nechám na zvážení. Bojovat proti alkoholismu (kterej je u nás taky tradiční) nulovou daní na určitej alkohol je úplně praštěný 😀
nejsi...


Tak se nám v Plzni budou scházet komunisti


Content warning: Politika

This entry was edited (7 months ago)

Problém je v tom, že ignoruješ pro ně nejdůležitější bod, a očekáváš nevyslovenou samozřejmost jako nezbytnou.

A oni nevyslovují tu samozřejmost, ale vidí tebe nadávat na nejdůležitější bod.

Protože nadávky na "chci mír" jsou opravdu něco tak srdcervoucího, že to mozek nebere, jak můžeš přehlížet co to znamená.

Je to podstatně jednodušší. Banda komunistů vyřvává na náměstí cosi o míru a bídě ve chvíli, kdy:
1. Rusko vraždí na Ukrajině (protože není v NATO)
2. Ruští propagandisté otevřeně mluví o řešení Moldavy (protože není v NATO)
3. Ruští propagandisté otevřeně mluví o řešení Kazachstánu (protože není v NATO)
4. Ruští propagandisté a politici otevřeně mluví o útoku na Berlín, Londýn či Varšavu (ale neudělají to, protože jsou v NATO)

A naši komunisté chtěj mír docílit tím, že protestují proti USA a chtějí vystoupit z NATO. Na demonstraci si pozvou Stalinistu popírající Katyň a buchtu, co 14 dní před válkou nazývala nás agresory.

To mi nevychádza


Václav Dolejší napsal/a:

Bartoš: WTF? Hele, já jsem pod tlakem Pirátů, že jsme jako málo vidět. Takže pokud tady Zbyňda navrhuje konsolidační balíček 70 miliard, tak musím přihodit a jdu na dvojnásobek: 140. Jo, a v žádném případě nesouhlasíme s přesunutím e-knih, audioknih, deskovek a komiksů do vyšší sazby DPH.

Klasickej Ivan! 😁

Kdo z nás bude hlavní asociál? Zápisky z koaliční schůze o úsporách

#Bartoš #Piráti #humor
Úplně vidim Václava Dolejšího, jak má v hlavě vyobrazenýho toho stereotypního voliče pirátů jako člověka, co se svýma obrejlenýma kámošema v pátek večer na svetrový párty dává panáka za každej navrácenej ping z ISS, zatímco se jim mezi jointama na stole válí Magic: The Gathering 😁
Meme brejlatýho nerdíka sedícího u PC s popiskem "Party hard"


Content warning: Politika - zdanění nemovitostí

This entry was edited (7 months ago)
Dle Finance.cz je výběr daně z nemovitých věcí za rok 2022 zhruba 12 miliard.

Mně to smysl dává


Snížit zdanění práce a výrazně zvýšit majetkové daně, není na co čekat... 🔓 Odemykám článek HN: https://archiv.hn.cz/c7-67166920-12jlfm-735ad132664c850Co mě zaujalo ze zpráv o demonstraci, kterou svolal #Rajchl - #StranaPRO

SeznamZpravy.cz napsal/a:

U stánků bylo možné podepsat různé petice včetně žádosti odchodu z NATO.

Petiční stánek sbírající podpisy pro opuštění NATO

Takže banda "vlastenců" v době konfliktu pár kilometrů od nás bojuje za vystoupení z paktu, kterej nás přesně před tímhle agresorem chrání?

Možná jsem blbej, ale jak že nám to pomůže proti bídě? 😁


#Slovensko má dobrý smysl pro #humor - #porno jen na základě notářsky ověřenýho podpisu 😁
Další #humor v diskuzi 😁

Richard Vašečka, toho času poslanec v NRSR napsal/a:

„Úmyselná ejakulácia mimo pošvy je neprirodzená a traumatizujúca.“


Jiří Pokorný napsal/a:

naštěstí ho nenapadla kontrasignace manželek


Peter Stránsky napsal/a:

Dnes som mal voľno a pršalo. Nič na práci. To by som dnes potreboval notársky overený podpis asi trikrát.


SeznamZprávy napsal/a:

Zpráva visela ve vládní whatsappové skupině šest minut, než si ministr průmyslu uvědomil svůj omyl a rychle ji smazal. Bylo už pozdě, mezi tím ji viděla většina ostatních ministrů. Síkela pravděpodobně chtěl poslat zprávu jednomu ze svých poradců a omylem ji vložil do jiné skupiny, jako se to už stalo asi každému.

1.4. už bylo, ne? Fakt vláda interně komunikuje ve WhatsAppové skupině? Nic bezpečnějšího nevymysleli?

To přeci nemůžou myslet vážně

#STAN #Czech #bezpečnost #WhatsApp

FrobienTA reshared this.

Příště si budou povídat na Facebooku.
@Mac_CZ 🇦🇶
To považuju za stejný. By mě zajímalo, co na to #Piráti