Přátelé, kamarádi, známí i neznámí, chtěl bych vás o něco poprosit.

#VHSky teď mají slušně našlápnuto k tomu, aby opravdu k něčemu byly nejen autorům, ale i sledujícím. Já teď ale potřebuju všechny z vás, kdo mají ještě bigtech #socnet. A to jakýkoliv.

Pokud jste ochotní, máte čas a chuť, vyberte si jakékoliv video a prostě ho tam prolinkujte. Ukažme lidem, že alternativa existuje, funguje a lidé tam chodí. Dostaňme na #PeerTube lidi, řekněme jim, že můžou odebírat kanály jako #podcast

Ukažte jim prosím, že tu jsme a že tu jsme i pro ně. Ukažte jim čtyřminutový video Eleny, nebo Metrobusí komentáře. Ukažte jim cokoliv, co by je mohlo bavit.

Nás to totiž baví a neplánujem přestat :)

Prezidentská debata ČT - finální dojmy


Na to, že byla debata na ČT, mě dost zklamalo, že dostali kandidáti prostor podle toho, jak zrovna vypadají volební preference. Nepovažuju to za správné.

Nejvíc ujetá mi přišla část, kdy se ostatní kandidáti ptali jen #Pavel a #Nerudová. Já chápu, že podle průzkumů je druhý kolo rozhodnutý, ale zrovna tuhle část klidně mohli nechat na debatu před druhým kolem - podle mého názoru měli všichni kandidáti dostat stejný prostor.

Mimoň večera byl samozřejmě pan #Bašta, který by jako #prezident odvolával vládu (fandovi přímé demokracie asi demokraticky volená vláda smrdí). #Diviš pobavil ostrým startem a potěšil mě vojenským dotazem na Pavla, který však trochu vyšuměl, přestože point byl celkem dobrý.

Nerudová a Pavel předvedli svůj standart, nezaznělo nic, co by člověk už milionkrát neslyšel.

#Středula měl hezký záměr upozornit na to, že tam #Babiš není před tím, než ohlásí ukončení kandidatury, moderátor mu však do toho trochu šlápnul, když odmítl symbolicky položit 5 otázek Babišovi, což mě trochu mrzí.

#Hilšer měl nejhezčí highlight ve chvíli, kdy moderátorovi vpálil, že odmítá hrát nefér hru s tím, že se všichni ostatní kandidáti budou věnovat Nerudový a Pavlovi. Naprosto oprávněně.

Debata byla celkem zklamání, opravdu jsem od ČT čekal trochu víc. Snad příště (škoda jen, že bez ostatních kandidátů).

Šťastné #volby přeju