Starší dcera (ještě stále 8) se rozhodovala, co chce k narozeninám. Protože několikrát zmínila, že si chce nechat udělat #nehty, navrhnul jsem jí, že by mohla dostat sadu na dělání nehtů s tím, že jí to třeba začne bavit a může si je udělat jak se jí jen zlíbí.
Nápad se líbil, dokonce zmínila, že by pak mohla dělat nehty všem - maminkám, babičkám .. že by tím šly i vydělávat korunky.
Později toho dne:
Lenička: "Tati, já jsem to vymyslela - já budu chodit po Plzni a dělat lidem nehty a budu tim vydělávat peníze"
Lenička: "Já se těšim, až budu mít prašulky!"





Clon
in reply to Tlapka • • •já jedu ✊
Zatnaktel
in reply to Tlapka • • •Tlapka
in reply to Tlapka • • •Tak nakonec jsem tu a udělalo se hezky - nepraží slunce a nepeču se ve vlastní šťávě... tolik. 😊
A je tu brutálně narváno! ✊🪧📺
Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to Tlapka • •like this
Tlapka a Chick Enheart like this.
Salix 🇨🇿 🇺🇦 🇪🇺 🇮🇱 🇹🇼
in reply to Tlapka • • •Tolik lidu jsem ani nečekal.
#branmeMedia
Zatnaktel
in reply to Tlapka • • •🖤