Některý rusácký výroky zrajou jako víno.
Vzpomeňte na tohle video, až vám zase nějakej blbec bude vyprávět, že "Kyjev za tři dny nikdy nikdo neřekl" 😁
Dnešní #podcast 5:59 - doporučuju všem, aby si udělal představu o funkci rusáckých trollích farem.
Schválně, jestli vám ty komentáře a jejich zadání nepřijdou povědomý 😀
Webová stránka epizody: seznamzpravy.cz/clanek/261216
reshared this
Adresa pro obejití cookiewallu:
dts.podtrac.com/redirect.mp3/m…
reshared this
@Michal Špondr
Afaik si to vytahuje appka ze souboru.
Mně Friendica ukazuje jen odkaz, ale Fedilab vytáhne náhled
Jan Dytrych🇨🇿🇺🇦 reshared this.
V Kremlu bude mít někdo blbý spaní.
#Ukrajina překročila rusáckou hranici a trochu jim tam cuchá nervy. Předpokládám, že #rusko samozřejmě všechno osvobodilo, nic se nestalo a #Medvěděv hodí pár atomovek na Berlín, protože se nic nestalo 😀
Nějaký čtení bez paywallu je i na #Politico
Stevez reshared this.
rusáckej útok na dětskou nemocnici .. přeju příjemný blití. Čas na #DarPutinovi#Ukrajina #Rusko #StopWar
Zatim asi nejlepší záběr. A zároveň nejhorší...
Jestli s těmahle pičusama někdo sympatizujete, klikněte na unfollow
Lucinek reshared this.
Rusácký zkurvenci použijou prostě cokoliv.
Kdo můžete, myslete na to, až budete posílat svou (ne)pravidelnou kačku na zbraně...
Koupil jsem @NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 "raketu" .. sice jen pár kaček, ale jak rád říkám - není malých darů a z mý strany je to spíš takový poděkování za to, co celý ty dva roky války dělá.
NOELREPORTS is Fast, factual and reliable information about world conflicts.
NOELREPORTS stands for fast, factual and reliable information provision about conflict situations in the world. Currently the focus is on the Russian invasion of Ukraine.In just over a year, the NOELRBuy Me a Coffee
Vždycky, když máte pocit, že #Rusko má v ruce všechny karty a #Ukrajina prohrává, je dobrý se podívat na rusáckou propagandu - třeba na Russian Media Monitor.
Skáčou tam jak čertíci z krabiček, protože jim veškerý páky došly a stále se v tom plácaj. Musí bejt celkem náročný třídenní operaci prodávat obyvatelstvu dva roky a je vidět, že pánům ve studiu už to moc nejde.
Líbí se mi, že dokonce jeden otevřeně přiznává, že nemaj žádný páky.
Hoř plamínku plápolej...
reshared this
Peter Hanecak reshared this.
Aby jim na žádost o palebnou podporu nemuseli odpovídat "we're trying", zvažte podporu #DarekProPutina, #DronyNemesis a podobných iniciativ
Děkuju
Plsik (born in 320 ppm) reshared this.
Pamatujete si, jak #Rusko přišlo o vrtulník, se kterým zběhl jejich pilot? Tak pilot byl nalezenej s pěti kulkama v těle.
Co na to #Španělsko a #EU ? Necháme rusáky vraždit lidi na našem území?
English
Remember, how #Russia lost an pilot who deserted with helicopter? Well, the pilot was found with at least 5 bullet holesWhat will #Spain and EU gonna do? Are we going to let russians kill people on our territory?
#StopWar #RussiaIsATerroistState
Ruského pilota, který zběhl i s vrtulníkem, našli mrtvého ve Španělsku
Maxim Kuzminov, ruský pilot, který zběhl i se svým vrtulníkem Mi-8, byl podle webu listu ABC nalezen mrtev na rampě garáže ve městě La Villajoyosa ve španělském Alicante. V bezvládném těle bylo nejméně pět kulek.Taťána Voců (Novinky)
like this
Josef Kusek reshared this.
🚬 Někdo cigárko? Zásah, potopeno...
Potopili jsme Rusům výsadkovou loď Cezar Kunikov, hlásí Ukrajinci
Ukrajinská armáda uvedla, že ozbrojené síly spolu s jednotkou ukrajinské vojenské rozvědky v Černém moři zničily ruskou loď Cezar Kunikov. Ruské úřady se k incidentu nevyjádřily.iDNES.cz
Trochu si zaspekulujme .. vydíraj naše úředníky rusáci, nebo ne?
Jana Šedivá napsal/a:
„Bohužel se k tomu z bezpečnostních důvodů nemůžeme vyjadřovat,“
Úřednice, která vedla sankční oddělení, rezignovala
Bývalá velvyslankyně na Filipínách Jana Šedivá vedla na Ministerstvu zahraničních věcí nově vytvořené sankční oddělení od července. Skončila po čtyřech měsících.Jiří Pšenička (Seznam Zprávy)
@schmaker
Miluju tyhle náhlý záblesky pravdy v řadách ruských obyvatel. Navíc tenhle pán nevypadá úplně šťastně, že se ho moderátor snažil vmanipulovat do typický propagandy "zlej západ spustil sankce" 😀
Andrey Makarevich napsal/a:
Ještě jednou - kdo napadl koho? #Ukrajina nás, nebo #Rusko Ukrajinu? Ten, kdo s tím začal, udělal chybu
#StopWar
To nevymyslíš - rusáci se chtěli převléct za Ukrajince, aby je mohli kosit v přestrojení, ale viděl je vlastní dron, takže je sejmula vlastní artilerie (32 okupantů KO), která tím odhalila svoje pozice a tak jí rozšlehali Ukrajinci (19 okupantů KO).
Tohle napíše jedině život 😀
reshared this
Kdyby měl někdo pochybnosti, jak to bylo s nádrží #NovaKakhovka, tak se pravdu dozvíte i na ruský telce...
"Neviděli jsme žádný velký výbuch proto, že takto přehradu nelze zničit. Je na to stavěná. Bombardování přehrady ji nepoškodí.""Právě vám expert vysvětlil, že přehrada nemohla být zničena vnějším vlivem, je stavěná tak, aby přežila jadernou válku!"
Ruské rakety na polském území
Referendum o připojení Ruska k Holandsku
Tohle mě pobavilo. Holanďani vyhlašujou referendum na připojení Ruska k Nizozemsku. I zdůvodnění maj vymakaný 😁
nitter.cz/nexta_tv/status/1573…
#humor #rusko #holandsko #nizozemsko
NEXTA (@nexta_tv)
On one of the Dutch TV shows, #Putin was trolled and offered to organize a referendum on #Russia's accession to the #Netherlands.Nitter
Objevil jsem zajímavou sérii reportáží z často zmiňovanýho roku 2014.
Názorově to nechám bez komentáře, ale z těch záznamů docela mrazí..
Z8TH
in reply to Schmaker • • •Schmaker
in reply to Z8TH • •Co si budem - když je teď svět takhle rozesranej, tak je to pro Číňana nejlepší chvíle rozjet projekt "Taiwan"
Mám obavu, že jsme zdaleka neskončili...
Schmaker
in reply to Schmaker • •I na videu je to dost děsivý...
NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦
2024-10-01 17:49:07
Lucinek
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.