Všem, co tvoří videa pro #VHSky bych chtěl poděkovat. Obzvlášť těm, co nahrávají pravidelně.
Já vim lidi, že nemáte tisíce shlédnutí, jako na #YouTube, nikdo vám nikdy za nic nezaplatí (naopak část vás spíš platí, aby nějaký VHSky byly 😀) a je nás tam málo, ale když se podíváte, tak dneska už to neni poloprázdná stránka s ničím.
Jsou tam recepty, zvířátka, IT věci, přednášky i filmy a to všechno jen díky vám všem.
Teď bych ale měl žádost/prosbičku/apel na vás. Chtěl bych, aby tenhle post měl co nejvíc přesdílení a komentářů, aby o projektu vědělo co nejvíc lidí a třeba někoho dalšího napadne, že to jeho háčkování, 3Dtisky, výlety, politalky nebo třeba jiný varianty broukpytlingu můžou bejt pro někoho zajímavý a natočí je. Nebo někdo, kdo o VHSkách ještě neví začne pravidelně sledovat 😀
Zároveň chci požádat o diskuzi o tom, co vám tam chybí, přebývá nebo co by šlo vylepšit. Chtěl bych vědět, proč tam jste (anebo ještě nejste 😀 ) a jestli třeba neznáte nějaký zajímavý účty, co ještě nemirrorujem.
Pojďme si ten náš #PeerTube doladit tak, aby si každej něco našel.
(A ještě jednou díky všem!)
Schmaker
in reply to Schmaker • •Hm, asi jsem to zakřikl - sice 0,75% podle měrky, ale po nasazení novýho řetězu na malých kolečkách přeskakuju..
Asi to bude chtít 0,5% měrku
plactagonic likes this.
Mikromobilita CZ/SK reshared this.
Schmaker
in reply to Schmaker • •Opraveno - problém byla délka řetězu .. asi jsem na starým naladil nějakej sweet spot, kde to fungovalo s o článek delším řetězem, než teď 😀
Už to šlape
j4n3z likes this.
Mikromobilita CZ/SK reshared this.