Včerejší #OVM v kostce.
#Schillerová: "Pan #Stanjura s jeho rozpočtováním letěl letadlem proti zdi."
Taky #Schillerová: "Bude velice těžké udržet schodek pod 300 miliard." (akutální je někde kolem 250)
Filip #Turek chce omluvu za výroky prezidenta Pavla.
Pavel dnes v dopisu adresovaném Babišovi uvedl, že Turek opakovaně prokazoval nedostatek respektu vůči českému právnímu řádu
Tak si to shrňme:
1. Nebezpečné #vyhrožování
2. Potencionální domácí #násilí
3. Černá stavba
4. Jízda nad limit a zatloukání jako malé dítě
5. Podpora a propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod
6. Zcela evidentní #rasismus
Za co přesně že se má #prezident #Pavel omluvit? Nějak se v tom ztrácim 😀
Jeho výroky se mě hluboce dotýkají
Zkusím to po motoristicku - nebuď snowflake 😀
denik.cz/z_domova/filip-turek-…
Turek podá na Pavla žalobu: Chci omluvu, jeho výroky se mě hluboce dotýkají
Poslanec Motoristů Filip Turek podá žalobu na ochranu osobnosti na prezidenta Petra Pavla, řekl novinářům v Kyjevě. Bude žádat omluvu, protože se ho hluboce dotklo zdůvodnění, proč ho Pavel odmítá jmenovat ministrem životního prostředí.ČTK (Deník.cz)
reshared this
Schmaker likes this.
Mě to baví - budu rád, když to půjde k soudu. Kromě toho, že se všechno potvrdí (jako u Pitomia), tak se ještě přidá #streisandeffect 😁
Jen to hovno hezky pěkně rozmazej ty kluku hranatá 😁
Hele jako sorry, ale tohle je fakt hrozná divočina. @NOELREPORTS 🇪🇺 🇺🇦 @MAKS 25 👀🇺🇦 @kravietz 🦇 @Tendar a všichni další toho dneska večer postujou tolik, že to ani nejde usledovat.
#Ukrajina - stojí vlaky bez elektřiny, v Křivým Ryhu (neumim to přepsat správně) to schytal barák, jsou tam raněný a #Zelenskyj varoval, že hrozí velkej útok
#USA - politici lžou o tom, co se stalo v #Minneapolis, místní náckové trollí truchlící protestující proti #ICE
#Irán - obrovský protesty, střelba na protestující, pokus o zablokování internetu, aby to nemohlo ven...
Nejen, že se svět začal točit blbým směrem, ale on ještě zrychluje! To fakt všem úplně švihlo?
reshared this
Ne všichni jste byli z #petice pro odvolání Okamury nadšení, protože máte pocit, že do toho kecat nemáme. Chápu, byť nesouhlasím.
V tom případě by se vám mohla líbit ještě petice #NemohuMlčet .. #Okamura si prostě nemůže v #ČR dělat co chce.
Zatím má úctyhodných 81000 podpisů!
reshared this
Schmaker likes this.
muž s klapkami na očích likes this.
Předpokládám, že proto, že tady stačí podstatně méně dat a stát neinformuješ o tom, že jsi nějakou petici podepsal.
Až tady bude diktatura, ty co to podepisujou na Petice.com ti budou říkat "my měli pravdu" 😀
Nemyslim si, že v aktuálním rozpoložení ty petice jsou cokoliv jinýho, než facka pro toho člověka a argument opozičním leaderům - Okamuru nikdo odvolávat nebude, na to je Babiš moc podělanej
Díval jsem se na #UdálostiKomentáře, kde se sešel #Lipavský, #Vondráček (ANO), #Rajchl a někdo za STAN, jehož jméno už si nepamatuju. Zamrazilo mě.
Ne z Hitlerovskýho projevu Rajchla ani z hájení Pitomiovo projevů. Zamrazilo mě ve chvíli, kdy Vondráček začal vyprávět s ledovým klidem o tom, že geopolitika se mění na imperiální a že nám zbývá jen se připravovat. Že mezinárodní právo nemá smysl, když ho nikdo nerespektuje.
Zamrazilo mě proto, že se s ním v tomhle shodnu a vím, že takováhle #politika nemůže přinést nic dobrého - jen zmar, chaos a spoustu zničených životů.
Něco jsme posrali a obávám se, že fakt hodně.
Držme si klobouky...
#Petice pro odvolání Okamury z vedení poslanecké sněmovny.
Já podepsal, vy můžete taky. #Okamura je bezpečnostní riziko pro #Česko i bez toho, aby byl ve vedení. Takovýho #politika u nás v #ČR nechceme.
petice.com/petice_za_odvolani_…
Petice za odvolání Tomia Okamury z funkce ve vedení Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky
Petice za odvolání Tomia Okamury z funkce ve vedení Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky a za vypsání všeobecného referenda o jeho setrvání v ústavních funkcích.Petice.com
reshared this
like this
@noelreports
Schmaker likes this.
reshared this
like this
reshared this
Asi jo, teď to komentovali #vlevodole
Schmaker likes this.
Tak si to shrňme:
#Macinka plive na odkaz Václava Havla
#Šťastný v #DVTV vyhrožuje, že nás #Taraba bude zastupovat dokud Turek nebude ministrem
#Turek .. je prostě Turek
A to jsem žil v tom, že pod úroveň #SPD nejde klesnout, ale tam jsou aspoň chytrý a mlčí (jako #Klempíř, kterej aktuálně získává cenu za nejsympatičtějšího Motoristu) 😁
Jsou tu nějaký voliči #Motoristé? Jakej z toho máte pocit?
Ano. Myslel jsem si, že by to byla ta slavná volba menšího zla proti extremistům. Ale jak říkám, jsem rád, že to tak nedopadlo.
Schmaker likes this.
Shrňme si dění v poslední době ve zkratce
1. Chudák strejda uber-macho #Turek trpí v nemocnici a zastupuje ho strejda #Macinka ( #Motoristé )
2. Strejda uber-macho Turek nemůže kvůli pobytu v nemocnici na jednání ministrů v Bruselu. Vymyslel proto smělý Motoristicky "chytrý" plán, že zastupující Macinka poprosí, aby zastupovaného Turka zastoupil slovenský #Taraba.
3. Strejda #Havlíček z #HnutíANO nemá problém s tím, že nás zastoupí politici z dovozu
4. Macinka potvrdil, že to takhle s Tarabou domluvil Turek zhruba 14 dní nazpět
5. Strejda uber-macho hauptführer Turek ovšem marodí zhruba týden 😀
Kolik-že jsou dní ve funkcích? Jeden? Dva?
Jsme připraveni na to, že #Česko a jeho #politika bude až takovej #Absurdistán ? 😁
Českou republiku na dnešním jednání unijní Rady pro životní prostředí v Bruselu zastupoval slovenský ministr Tomáš Taraba, přímo na jednání seděl i český velvyslanec. Ten za Česko vystupoval. Ministr životního prostředí Petr Macinka však hlasovacím právem pověřil právě Tarabu a řekl, že to bylo na „přání Filipa Turka“. #klauni
but I have an impression that #Russia in all its rage has - excusez le mot - prematurely ejaculated
Je to krásně řečeno a hrozně mě to pobavilo, ale ta metafora má mouchu - krom toho, že máme panenskou blánu na kaši, antikoncepci neberem a kondomy zůstaly u táty na stole, tak si ani nejsme jistý, jestli jsme to s tim frajerem chtěli nebo ne...
Pokud to #Babiš udělá opravdu tak, jak tvrdí, tak klobouk dole. S ohledem na jeho historii sice stále čekám nějakou ojebávku, ale tohle je asi nejčistší řešení a za mě celkem překvapivý
denik.cz/z_domova/agrofert-and…
KOMENTÁŘ: Babiš se rozhodl správně, bude jej následovat Turek?
Čtvrteční večer 4. prosince si pamatujme. Posledních pár hodin jsme takovou příjemnou, normální středoevropskou parlamentní demokracií.Kateřina Perknerová (Deník.cz)
Varianta jiného premiéra by byl premiér Havlíček a tak nějak tuším, že tato varianta by nebyla ani o kousíček lepší
@schmaker @Milu @electricCZ
Další variantou na #protest proti tomu, co dělá Tomio #Okamura transparentní účet jeho #SPD ...
Já už tam byl 😀
Internetové bankovnictví | Fio banka
Přihlášení do internetového bankovnictví Fio banky. Kromě plateb si zde můžete založit i další účty, požádat o půjčku, kontokorent a další služby.ib.fio.cz
reshared this
like this
reshared this
#Czech people just crowdfunded a #flamingo missile #DANA1 worth 515000 € in two days!
weaponstoukraine.com/kampane/d…
You might wonder why is the missile called Dana. Let's explain and share the #story.
There once was a woman leading nuclear safety administration. As soon as #Russia invaded #Ukraine and attacked #nuclear power plants, people were worried about radioactive dangers from this #war.
This woman started doing simple, yet clear reports everyday stating "Situation with #radiation in Ukraine is normal" with few more words about what's going on there at this moment. With her really specific humor she always knew who is the bad guy and never was afraid of saying so. She also co-founded the #WeaponsToUkraine / #GiftForPutin initiative.
This woman - called Dana #Drábová - passed away 6th October this year and will be missed badly. Yet - thanks to her name and kindness of people from #Czechia we managed to raise such a ridiculous amount of money again to fight against oppression from Russian criminals.
She would be proud and so are we.
#KeepCalmAndCarryOn .. rest in peace
like this
reshared this
Konečně jsem se dostal k doposlechnutí #Partie a .. mám takovej dojem, že větší ubulínky, než jsou #Motoristé, jsem u nás v politice asi ještě neviděl. Je prča, že rádoby #macho kulturu reprezentuje kňoura, jako #Macinka - to je fakt prča 😁
(Slyšíte taky to ohlušující ticho ze strany #HnutíANO a #SPD, jak se je v tom snaží nechat vykoupat? 😁 )
@Sandruska93 @lawondyss předpokládám, že se jedná o reakci na tohle Turkovo prohlášení:
Tak chujlo prej bude mít rande s Trumpem v Maďarsku. Kde je tým organizující "nehody", ať se můžu přihlásit?
denik.cz/staty-mimo-eu/valka-u…
(Aspoň na mě teď taky mají něco do složky...)
#Politika #Putin #Trump #USA #Rusko #Ukrajina #StopWar
ON-LINE: Trump a Putin se sejdou v Budapešti. Budou jednat o konci války
Americký prezident Donald Trump a jeho ruský protějšek Vladimir Putin se sejdou v Budapešti, aby se pokusili ukončit válku na Ukrajině, informují agentury AP a Reuters s odvoláním na vyjádření amerického prezidenta po jeho dnešním telefonátu s Putine…ČTK, Zpravodajové Deníku, Lukáš Rott, Růžena Machálková, Olga Ševčíková (Deník.cz)
... a je to tady, jsme #Slovensko a #Maďarsko ...
Ukrajinu budeme finančně podporovat přes EU, protože do Bruselu posíláme peníze v rámci našich závazků a EU z těch peněz bude pomáhat Ukrajině, jak je to v novém návrhu unijního rozpočtu. Přímou finanční pomoc, kromě humanitární, už nebudeme poskytovat.
I když to pan #Babiš takhle sladce zabalí, neschová to.
Děkujeme, spoluvoliči...
denik.cz/z_domova/andrej-babis…
Andrej Babiš exkluzivně: Motoristům vysvětlím, že nemůžeme zastavit investice
Pro Andreje Babiše to bude velký comeback do Strakovy akademie, ale nebude stát v čele jednobarevné vlády. V exkluzivním rozhovoru pro Deník představil své vize pro první měsíce vládnutí.Kateřina Perknerová (Deník.cz)
reshared this
@tritol128
Muniční iniciativa:
1) Mezinárodní renomé, což Andreje strašně sere, protože sám má renomé zlodějské svině a nikdo se s ním nebaví.
2) Velké zapojení českých firem, takže i spousta místní práce, místních daní a obnovených obchodních kontaktů, takže i spousta kšeftů do budoucna. Což Andreje sere, protože nemá zbrojovku.
Ale hlavně, nelíbí se to jeho voličům, co tom ví úplný hovno, ale je to "Ukrajině". Takže klasická sviňárna - pro hlasy cokoliv bez ohledu na následky.
Schmaker likes this.
@tritol128
To je pravda.
Já chtěl spíš naťuknout, že pravděpodobná nová vláda je horší v tom, že klidně zařízne i pro nás ekonomicky výhodné projekty jen proto, že se to nelíbí neinformované a dezinformované lůze.
Zase "vládneme podle anket na facebooku" bez ohledu na dluhy a budoucnost.
Jestli teda Bába něco dá dohromady. Zatím to vypadá, že na hradě se s ním nebaví ani klika od brány a ta parta prospěchářskej sviní se taky nedá opít druhořadýma korýtkama. Těm jde o existenci.
reshared this
like this
A třeba se to tak do roka rozyspe. 😄
Jedna z mála věcí, na kterou by stálo za to si vsadit 😁
@oleksandr @jan ještě to šampaňský schovejte
Schmaker likes this.
Moje dilema skrz #volby vyřešila Lenička (8).
Já: "Leni, máme se špatně?
Lenička: "Nemáme"
Já: "A napadá tě něco, co by šlo zlepšit?"
Lenička: "No já bych chtěla, abychom si mohli postavit takový pěkný malý domečky se zahrádkou a abychom si to všichni mohli dovolit"
Já: "A chceš aby to bylo tak, že si ode mě stát vezme míň peněz a nechá mě na to našetřit (#Voluntia), nebo si stát bude brát furt stejně a vrátí nám to tak, aby ty domečky byly (#Piráti)?"
Lenička: "To druhý!"
like this
reshared this
Tak jsem zakotvil u #Piráti vs #Voluntia. Když budu volit Voluntii, tak se mi zjednoduší kroužkování, protože maj přesně čtyři kandidáty.
Dobře to maj vymyšlený, co?! 😁
programydovoleb.cz/volby/snemo…
Voluntia (Plzeňský kraj): přehled kandidátů ve sněmovních volbách 2025
Podívejte se na seznam 68 známých kandidátů, kteří budou kandidovat do Parlamentu pod hlavičkou Voluntia ve volbách ve dnech 3. a 4. října 2025Voluntia (Plzeňský kraj): přehled kandidátů ve sněmovních volbách 2025
To jsem udělal mnohokrát, teď jim ale nevěřim a těch změn proběhlo moc málo (a z toho půlka blbým směrem).
Kam zmizel boj s OSA, copyright lobby, šmírováním, kriminalizací marihuany a právem odkazovat? Slyšíš to ticho?
Aktivisté zveřejnili část dokumentů, které mají prokazovat schůzky Konečné a Turka s představiteli Íránské islámské republiky, na kterých měli mimo jiné domlouvat potenciální nákup obilí ukradeného Rusy na okupovaném území Ukrajiny.
Víte o tom někdo něco? Kde se o tom dá počíst?
Děkuju. O tomhle videu vím, je starší a bez důkazů - to mi nestačí (byť uvnitř vím, že jsou oba aktéři krysy)
@dnesnaukrajine
Kdybych si teda měl vybírat mezi tim, jestli mě má zastupovat #Konečná / #Sterzik nebo #Macinka, asi bych #KSČ nezvolil. A to opravdu #Motoristé nejsou moje oblíbená značka.
Přijde mi ubohý, že 30 let po převratu u nás komanči stoupaj...
Schmaker likes this.
@jan @programydovoleb
Jsem dalek kádrování.
Ale vlastně mě ani nepřekvapilo koho dítě ta paní je.
Konečný v listopadu 1989, když začaly první revoluční stávky a demonstrace, inicioval povolání čety příslušníků Lidových milicí do Prahy. S milicionáři připravenými k silovému zákroku dokonce už vyjel autobus z Nového Jičína do Prahy, ještě před dosažením cíle byl však výjezd na příkaz výše postavených stranických funkcionářů odvolán.
Věčný Stopař Kosmírem reshared this.
Schmaker likes this.
#SuperDebata na #ČT má přesně očekávanou úroveň...
...žádnou.
Je legrační, že z opozice je nejvíc ukázněnej #Okamura (koukám se zpožděním, možná se to změní v průběhu) - to je zatím jediná opravdu šokující věc! 😀
Překvapilo mě, kolik vás tu volí strany, který se do parlamentu s největší pravděpodobností nedostanou.
Je to zajímavej přístup a svým způsobem vlastně naprosto skvělej - zároveň ukážete prostředníček pětikoalici a pětiprocentní jsou rázem pod-pětiprocentní.
To je naprosto výbornej vzkaz politický reprezentaci!
Petr Tesařík reshared this.
Jako bezny obcan co sleduje politiku vicemene v ostre fazi voleb a nemaje vnitrni informace z internich rad piratstva, tak moc nevim proc piraty NE E. Byla tu vytka na zmenu lidru a lidi u piratu, ale do toho jaksi nevidim. Udelali chyby, pro me jejich nestastna kampan do EU a laxnost jinak stale volitelni.
Hele #Spolu, #sorryjako ale jestli mě chcete po masivní záplavě billboardů, kde je #Okamura a #Konečná, přesvědčit o tom, že vás mám volit, tak bych to asi dělal jinak, než že mi na banneru budete cpát dalšího Okamuru a Konečnou.
Krom toho, že je to úplně stejně pitomý, jako když jste posledně přemalovali Babiše s Dostálovou na "#Rusko pro tebe všecko", tak jestli máte nějaký signály o kolaboraci, tak byste to asi měli nějakým způsobem řešit. Času jste měli dost...
:

Schmaker
in reply to Schmaker • •A je to ještě lepší.
#Moravec: "Nebude na summitech #Česko poškozovat, že mezi ministry budete jenom zmocněnec?"
#Turek: "Možná je to síla navíc.."
#WTF 😁
psh
in reply to Schmaker • • •Schmaker likes this.
Schmaker
in reply to psh • •FoxVK
in reply to Schmaker • • •Schmaker
in reply to Schmaker • •